anauk.net MEDYCYNA  
... bo życie jest piękne  
anauk group
ENCYKLOPEDIA LEKÓW ENCYKLOPEDIA ZDROWIA KLASYFIKACJA PROCEDUR MEDYCZNYCH WYKAZ JEDNOSTEK CHOROBOWYCH  
KALKULATOR ALERGIA ASTMA CUKRZYCA MIGRENA NADCIŚNIENIE NOWOTWORY OSTEOPOROZA
 
ALERGIA
ASTMA
CUKRZYCA
DIETA
GRYPA
JOGA
KALKULATOR
MIGRENA
NADCIŚNIENIE
NAZEWNICTWO MEDYCZNE
NOWOTWORY
OSTEOPOROZA
PROFILAKTYKA
PRZEZIĘBIENIE
PRZYCHODNIA
REUMATYZM
ENCYKLOPEDIA LEKÓW - opisy leków
wpisz szukaną frazę:

OPISY LEKÓW SKŁADNIKI LEKÓW LEKI ZWIĄZANE ZE SCHORZENIAMIlinki sponsorowane, reklamy

Spis alfabetyczny
A B C D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ż

KLIMAREN
Substancje czynne leku:Testosteron

Forma leku:iniekcje

Inne leki związane ze schorzeniamiKlimakterium

Zawartość substancje czynne - testosteron, estradiol.
Sposób działaniaKlimaren jest preparatem hormonalnym estrowo-androgenowym. Równoczesne zastosowanie estradiolu z testosteronem zmniejsza działanie estrogenów na błonę śluzową macicy. Dzięki właściwościom testosteronu obserwuje się zwiększenie sprawności fizycznej i psychicznej oraz zmniejszenie dolegliwości bólowych układu kostno-stawowego zarówno u kobiet jak i u mężczyzn.

Zastosowanie Objawy przekwitania u kobiet i mężczyzn. Zgąbczenie kości na tle wygaśnięcia czynności hormonalnych. Starczy świąd sromu. Opóźnienie dojrzewania płciowego.

Ostrzeżenie Preparatu nie wolno podawać w ostrej niewydolności wątroby, raku gruczołu krokowego, w zakrzepowym zapaleniu żył, nadwrażliwości na estrogeny i androgeny. Pacjenci cierpiący na migrenę, astmę oraz padaczkę, niewydolność serca oraz nerek powinni powiadomić o tym lekarza przed rozpoczęciem kuracji. Oczekiwany skutek leczenia może ulec zmianie, jeśli Klimaren stosuje się jednocześnie z innymi lekami. Zamiar stosowania innych leków podczas kuracji Klimarenem należy omówić z lekarzem.

Działania niepożądaneBrak danych statystycznych na temat działań ubocznych leku. Wiadomo jednak, że preparat może spowodować trądzik, obrzmienie gruczołów sutkowych, wzrost popędu seksualnego, owłosienie ciała u kobiet.

DawkowanieDawkę ustala lekarz. Zazwyczaj stosuje się 1 zastrzyk na 3-6 tygodni Zastrzyki wykonuje wyłącznie służba zdrowia, która udziela bliższych informacji o leku.

Ciąża i karmienieIstnieje prawdopodobieństwo, że preparat oddziałuje na płód. Nie wolno podawać leku w okresie ciąży. Nie wiadomo czy lek przenika do mleka matki, należy zatem zasięgnąć opinii lekarza w razie zamiaru stosowania leku w okresie karmienia dziecka piersią.

Opakowaniainiekcje a 1 fiolka po 1 mllinki sponsorowane, reklamy


drugs and supplements

WYKOP GOOGLE BLIPNIJ STUMBLEUPON WYSLIJ
kontakt  
powiększanie piersi produkty na dziąsła młody wygląd jędrne piersi młody wygląd jędrne piersi produkty na paradontozę menopauza wzmocnienie bioder paradontoza produkty na paradontozę najlepszy kolagen produkty na paradontozę produkty na paznokcie łagodzenie zmarszczek redukcja zmarszczek jędrne piersi produkty dla seniorów piękne paznokcie redukcja zmarszczek ładna cera najlepszy kolagen kolagen na stawy jędrne piersi produkty na piersi produkty na paznokcie bóle stawów kolagen na dekolt piękna cera problem z cellulitem kolagen dla seniorów piękne paznokcie cera cera wzmocnienie bioder produkty na dziąsła produkty na piersi ładna cera problemy z dziąsłami kolagen na piersi kolagen na stawy produkty na włosy produkty na paradontozę menopauza
kolagen ładna cera preparaty na naczynka krwionośne ładne włosy jędrne piersi preparaty na naczynka krwionośne sport dla aktywnych powiększanie piersi problem z cellulitem wzmocnienie dziąseł i zębów piękne paznokcie problem z cellulitem produkty na piersi produkty na dziąsła produkty na dziąsła produkty na paradontozę produkty na paradontozę wartościowy kolagen produkty dla sportowców jędrne piersi wzmocnienie bioder wzmocnienie dziąseł i zębów sport dla aktywnych kolagen na odporność produkty na włosy ranking kolagen bóle stawów produkty na włosy piękne ciało piękne ciało produkty na dziąsła kolagen preparaty na ładne ciało preparaty na ładne ciało sport dla aktywnych kolagen na piersi najlepszy kolagen kolagen na stawy ranking kolagen młody wygląd cera łagodzenie zmarszczek produkty na paradontozę
design by anauk group ® © 2000 & 2019