anauk.net MEDYCYNA  
... bo życie jest piękne  
anauk group
ENCYKLOPEDIA LEKÓW ENCYKLOPEDIA ZDROWIA KLASYFIKACJA PROCEDUR MEDYCZNYCH WYKAZ JEDNOSTEK CHOROBOWYCH  
KALKULATOR ALERGIA ASTMA CUKRZYCA MIGRENA NADCIŚNIENIE NOWOTWORY OSTEOPOROZA
 
ALERGIA
ASTMA
CUKRZYCA
DIETA
GRYPA
JOGA
KALKULATOR
MIGRENA
NADCIŚNIENIE
NAZEWNICTWO MEDYCZNE
NOWOTWORY
OSTEOPOROZA
PROFILAKTYKA
PRZEZIĘBIENIE
PRZYCHODNIA
REUMATYZM
ENCYKLOPEDIA LEKÓW - opisy leków
wpisz szukaną frazę:

OPISY LEKÓW SKŁADNIKI LEKÓW LEKI ZWIĄZANE ZE SCHORZENIAMIlinki sponsorowane, reklamy

Spis alfabetyczny
A B C D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ż

LEDAKRIN
Substancje czynne leku:Nitracrine

Forma leku:iniekcje 25 mg.

Inne leki związane ze schorzeniamiNowotwory

Zawartość substancja czynna - nitracrine.
Sposób działaniaLedakrin jest cytostatykiem. Jego działanie polega na hamowaniu ważnych procesów życiowych komórek, m. in. oddychania.

Zastosowanie Nowotwór jajników, nowotwory otrzewnej. Niektóre nowotwory skóry.

Ostrzeżenie Preparatu nie wolno podawać w niewydolności wątroby lub nerek. W trakcie stosowania leku zalecane jest podawanie środków przeciwwymiotnych w celu złagodzenia nasilonych nudności i wymiotów.
Należy unikać zetknięcia preparatu ze skórą lub błonami śluzowymi oczu. W razie kontaktu preparatu ze skórą należy narażone miejsce obficie spłukać wodą. Nie należy używać do wstrzyknięć igły, którą preparat był pobierany do strzykawki.

Działania niepożądaneBrak danych statystycznych na temat działań ubocznych leku. Wiadomo jednak, że Ledakrin powoduje nudności, wymioty i bóle w jamie brzusznej.

DawkowanieDawkę ustala lekarz. Lek jest stosowany wyłącznie w lecznictwie zamkniętym. Zastrzyki zazwyczaj raz w tygodniu wykonuje wyłącznie służba zdrowia, która udziela bliższych informacji o leku.

Ciąża i karmienieRyzyko uszkodzenia płodu. O zastosowaniu leku musi zadecydować lekarz. Istnieje prawdopodobieństwo, że preparat oddziałuje na karmione dziecko. Nie wolno zażywać leku w okresie karmienia.

PrzechowywaniePreparat należy przechowywać w ciemności w chłodnym miejscu.

Opakowaniainiekcje 25 mg a 5 ampułek z substancją suchą + 5 ampułek z rozpuszczalnikiem.linki sponsorowane, reklamy


drugs and supplements

WYKOP GOOGLE BLIPNIJ STUMBLEUPON WYSLIJ
kontakt  
produkty na paznokcie zmarszczki jędrne piersi wzmocnienie bioder paradontoza produkty na odporność ładne włosy kolagen produkty na paznokcie zmarszczki produkty na włosy wzmocnienie bioder kolagen na piersi jędrne piersi kolagen dziąsła menopauza przeciw zmarszczkom produkty na dziąsła łagodzenie zmarszczek młody wygląd kolagen na piersi paradontoza produkty dla seniorów piękne ciało menopauza problemy z dziąsłami produkty na piersi piękne paznokcie wzmocnienie dziąseł i zębów piękna cera bóle stawów wartościowy kolagen powiększanie piersi kolagen na cerę produkty dla sportowców preparaty na naczynka krwionośne najlepszy kolagen produkty na dziąsła piękne ciało piękne ciało ładne włosy kolagen dla seniorów kolagen na stawy
kolagen na cerę wzmocnienie dziąseł i zębów produkty na piersi produkty dla seniorów menopauza kolagen na stawy produkty na dziąsła kolagen produkty na dziąsła najlepszy kolagen preparaty na naczynka krwionośne redukcja zmarszczek piękna cera zmarszczki jędrna skóra zmarszczki wzmocnienie bioder kolagen na piersi menopauza menopauza preparaty na ładne ciało kolagen dla seniorów problemy z dziąsłami dziąsła produkty na piersi produkty dla seniorów młody wygląd kolagen dla seniorów łagodzenie zmarszczek produkty na dziąsła problem z cellulitem produkty dla sportowców produkty na dziąsła piękne ciało powiększanie piersi piękna cera piękne ciało preparaty na ładne ciało redukcja zmarszczek menopauza problem z cellulitem jędrne piersi produkty na dziąsła preparaty na naczynka krwionośne
design by anauk group ® © 2000 & 2018