anauk.net MEDYCYNA  
... bo życie jest piękne  
anauk group
ENCYKLOPEDIA LEKÓW ENCYKLOPEDIA ZDROWIA KLASYFIKACJA PROCEDUR MEDYCZNYCH WYKAZ JEDNOSTEK CHOROBOWYCH  
KALKULATOR ALERGIA ASTMA CUKRZYCA MIGRENA NADCIŚNIENIE NOWOTWORY OSTEOPOROZA
 
ALERGIA
ASTMA
CUKRZYCA
DIETA
GRYPA
JOGA
KALKULATOR
MIGRENA
NADCIŚNIENIE
NAZEWNICTWO MEDYCZNE
NOWOTWORY
OSTEOPOROZA
PROFILAKTYKA
PRZEZIĘBIENIE
PRZYCHODNIA
REUMATYZM
ENCYKLOPEDIA LEKÓW - opisy leków
wpisz szukaną frazę:

OPISY LEKÓW SKŁADNIKI LEKÓW LEKI ZWIĄZANE ZE SCHORZENIAMIlinki sponsorowane, reklamy

Spis alfabetyczny
A B C D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ż

LEGALON
Substancje czynne leku:Silymarin - patrz również ostropestu owoce

Forma leku:drażetki 35 mg.

Zawartość substancja czynna - silymarin.
Sposób działaniaPreparat działa ochronnie na wątrobę. Działa słabo żółciotwórczo. Zmniejsza utlenianie tłuszczów. Pobudza procesy przemiany materii.

Zastosowanie Zaburzenia w czynnościach wątroby, rekonwalescencja po zapaleniu wątroby. Wykazano, że lek działa odtruwająco w zatruciu muchomorem sromotnikowym.

Działania niepożądaneBrak danych na temat działań ubocznych leku.

DawkowanieDawkę ustala lekarz. Zazwyczaj stosuje się 1-2 drażetek 2-3 razy dziennie.

Ciąża i karmienieOgraniczone doświadczenia ze stosowaniem leku w okresie ciąży, należy zatem zasięgnąć opinii lekarza w razie zamiaru stosowania preparatu podczas ciąży.
Nie wiadomo czy lek przenika do mleka matki, należy zatem zasięgnąć opinii lekarza w razie zamiaru stosowania leku w okresie karmienia dziecka piersią.

Opakowaniadrażetki 35 mg a 20 szt, a 60 szt.linki sponsorowane, reklamy


drugs and supplements

WYKOP GOOGLE BLIPNIJ STUMBLEUPON WYSLIJ
kontakt  
preparaty na ładne ciało menopauza dziąsła produkty na piersi łagodzenie zmarszczek młody wygląd problem z cellulitem kolagen na stawy produkty na włosy sport dla aktywnych produkty na dziąsła kolagen na cerę preparaty na naczynka krwionośne jędrne piersi wartościowy kolagen łagodzenie zmarszczek kolagen na cerę wartościowy kolagen paradontoza produkty na włosy jędrne piersi cera produkty dla sportowców preparaty na ładne ciało cellulit produkty na włosy problem z cellulitem najlepszy kolagen kolagen wartościowy kolagen kolagen dla seniorów redukcja zmarszczek kolagen dla seniorów powiększanie piersi wzmocnienie dziąseł i zębów wzmocnienie dziąseł i zębów paradontoza kolagen na piersi zmarszczki produkty na włosy cera piękne ciało kolagen na cerę piękna cera
paradontoza zmarszczki kolagen na stawy na odporność problem z cellulitem produkty na paznokcie cera cera powiększanie piersi ładne włosy kolagen na stawy problemy z dziąsłami zmarszczki młody wygląd jędrna skóra wzmocnienie bioder jędrna skóra młody wygląd kolagen wzmocnienie dziąseł i zębów piękne ciało produkty na dziąsła kolagen produkty na piersi kolagen na piersi kolagen na dekolt menopauza jędrne piersi wzmocnienie dziąseł i zębów wzmocnienie dziąseł i zębów produkty na piersi jędrne piersi sport dla aktywnych kolagen piękne ciało ładne włosy piękne ciało paradontoza preparaty na naczynka krwionośne produkty na paznokcie piękne paznokcie cellulit najlepszy kolagen młody wygląd
design by anauk group ® © 2000 & 2019