anauk.net MEDYCYNA  
... bo życie jest piękne  
anauk group
ENCYKLOPEDIA LEKÓW ENCYKLOPEDIA ZDROWIA KLASYFIKACJA PROCEDUR MEDYCZNYCH WYKAZ JEDNOSTEK CHOROBOWYCH  
KALKULATOR ALERGIA ASTMA CUKRZYCA MIGRENA NADCIŚNIENIE NOWOTWORY OSTEOPOROZA
 
ALERGIA
ASTMA
CUKRZYCA
DIETA
GRYPA
JOGA
KALKULATOR
MIGRENA
NADCIŚNIENIE
NAZEWNICTWO MEDYCZNE
NOWOTWORY
OSTEOPOROZA
PROFILAKTYKA
PRZEZIĘBIENIE
PRZYCHODNIA
REUMATYZM
ENCYKLOPEDIA LEKÓW - opisy leków
wpisz szukaną frazę:

OPISY LEKÓW SKŁADNIKI LEKÓW LEKI ZWIĄZANE ZE SCHORZENIAMIlinki sponsorowane, reklamy

Spis alfabetyczny
A B C D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ż

PEPOSTEROL
Substancje czynne leku:Beta - sitosterol

Forma leku:kapsułki 6 mg.

Inne leki związane ze schorzeniamiPrzerost prostaty

Zawartość substancja czynna - beta-sitosterol.
Sposób działaniaPeposterol zawiera olej z nasion dyni. Preparat zawiera frakcję lipido-sterolową, która wpływa regenerująco na komórki nabłonka gruczołu krokowego, pobudzając jego wydzielanie. Przyczynia się to do zmniejszenia gruczolaka oraz zapobiega jego przerostowi. Preparat usuwa również zaburzenia w oddawaniu moczu.

Zastosowanie Peposterol jest środkiem pomocniczym w leczeniu wczesnej fazy przerostu gruczołu krokowego, w trudnościach w oddawaniu moczu, przed zabiegiem na sterczu oraz po zabiegu chirurgicznym.

Działania niepożądaneBrak danych na temat działań ubocznych.

DawkowanieDawkę ustala lekarz. Zazwyczaj 2 razy dziennie po 2 kapsułki przed jedzeniem. Kuracja powinna trwać co najmniej 4 tygodnie. W razie potrzeby kurację można powtarzać.

Opakowaniakapsułki 6 mg a 30 szt.linki sponsorowane, reklamy


drugs and supplements

WYKOP GOOGLE BLIPNIJ STUMBLEUPON WYSLIJ
kontakt  
menopauza ranking kolagen preparaty na naczynka krwionośne przeciw zmarszczkom dziąsła jędrna skóra preparaty na ładne ciało preparaty na ładne ciało dziąsła menopauza ranking kolagen zmarszczki ładna cera produkty na piersi kolagen jędrne piersi problemy z dziąsłami produkty dla seniorów jędrna skóra sport dla aktywnych preparaty na ładne ciało jędrne piersi bóle stawów produkty na piersi produkty dla seniorów produkty na dziąsła ranking kolagen powiększanie piersi cera bóle stawów produkty na paznokcie preparaty na ładne ciało produkty na paradontozę problem z cellulitem ładne włosy powiększanie piersi kolagen na dekolt problem z cellulitem jędrna skóra ładne włosy bóle stawów piękne paznokcie zmarszczki redukcja zmarszczek
na odporność ładne włosy produkty dla sportowców dziąsła wzmocnienie bioder produkty na dziąsła sport dla aktywnych najlepszy kolagen produkty na dziąsła ładne włosy kolagen powiększanie piersi menopauza powiększanie piersi najlepszy kolagen produkty dla seniorów piękne ciało młody wygląd wzmocnienie bioder kolagen na piersi wzmocnienie dziąseł i zębów paradontoza produkty na piersi jędrne piersi wzmocnienie dziąseł i zębów produkty na dziąsła problemy z dziąsłami preparaty na naczynka krwionośne kolagen na cerę ładna cera młody wygląd zmarszczki kolagen na dekolt kolagen na cerę młody wygląd najlepszy kolagen redukcja zmarszczek redukcja zmarszczek preparaty na naczynka krwionośne problemy z dziąsłami redukcja zmarszczek łagodzenie zmarszczek jędrna skóra wzmocnienie bioder
design by anauk group ® © 2000 & 2018