anauk.net MEDYCYNA  
... bo życie jest piękne  
anauk group
ENCYKLOPEDIA LEKÓW ENCYKLOPEDIA ZDROWIA KLASYFIKACJA PROCEDUR MEDYCZNYCH WYKAZ JEDNOSTEK CHOROBOWYCH  
KALKULATOR ALERGIA ASTMA CUKRZYCA MIGRENA NADCIŚNIENIE NOWOTWORY OSTEOPOROZA
 
ALERGIA
ASTMA
CUKRZYCA
DIETA
GRYPA
JOGA
KALKULATOR
MIGRENA
NADCIŚNIENIE
NAZEWNICTWO MEDYCZNE
NOWOTWORY
OSTEOPOROZA
PROFILAKTYKA
PRZEZIĘBIENIE
PRZYCHODNIA
REUMATYZM
ENCYKLOPEDIA LEKÓW - opisy leków
wpisz szukaną frazę:

OPISY LEKÓW SKŁADNIKI LEKÓW LEKI ZWIĄZANE ZE SCHORZENIAMIlinki sponsorowane, reklamy

Spis alfabetyczny
A B C D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ż

PROSTAPOL
Substancje czynne leku:Arnika
Dziurawiec
Kozłek lekarski (waleriana)
Nawłoci ziele
Rzepiku pospolitego ziele
Tasznika pospolitego ziele

Forma leku:płyn

Inne leki związane ze schorzeniamiPrzerost prostaty

Zawartość substancje czynne - wyciąg z ziela tasznika, wyciąg z ziela dziurawca, wyciągi z nawłoci, rzepiku, arniki, korzenia kozłka lekarskiego.
Sposób działaniaZawarte w prepracie m. in. flawonaidy, garbniki, kwasy, saponiny i olejki eteryczne zmniejszają napięcie mięśni gładkich dróg moczowych i ułatwiają wydalanie moczu. Prostapol działa przeciwzapalnie, przeciwbakteryjnie oraz przeciwobrzękowo. Lek zwiększa elastyczność błon i tkanki gruczołu krokowego, przez co wpływa na zahamowanie przerostu gruczołu.

Zastosowanie Prostapol stosuje się w przeroście gruczołu krokowego, trudnościach w oddawaniu moczu, moczeniu nocnym, stanach zapalnych dróg moczowych.

Ostrzeżenie Preparatu nie wolno stosować w uczuleniu na którykolwiek z jego składników. Działania niepożądane: Brak danych na temat działań niepożądanych.

DawkowanieJeśli lekarz nie przepisze inaczej preparat stosuje się 2 razy dziennie po łyżeczce od herbaty w kieliszku wody.

Opakowaniapłyn a 100 glinki sponsorowane, reklamy


drugs and supplements

WYKOP GOOGLE BLIPNIJ STUMBLEUPON WYSLIJ
kontakt  
cera preparaty na naczynka krwionośne kolagen na dekolt najlepszy kolagen sport dla aktywnych jędrna skóra łagodzenie zmarszczek najlepszy kolagen cellulit kolagen na stawy kolagen na dekolt menopauza zmarszczki jędrna skóra dziąsła redukcja zmarszczek piękne paznokcie wartościowy kolagen redukcja zmarszczek produkty na dziąsła bóle stawów paradontoza produkty na paradontozę preparaty na ładne ciało produkty na paradontozę dziąsła wzmocnienie dziąseł i zębów kolagen na stawy piękna cera kolagen na piersi ładna cera ładna cera wzmocnienie bioder zmarszczki kolagen wartościowy kolagen redukcja zmarszczek na odporność kolagen na piersi cera bóle stawów kolagen na stawy powiększanie piersi produkty na paznokcie
produkty na paznokcie produkty dla sportowców preparaty na ładne ciało piękna cera produkty na dziąsła cera zmarszczki produkty na dziąsła redukcja zmarszczek piękna cera problem z cellulitem wzmocnienie dziąseł i zębów produkty dla seniorów produkty na paradontozę produkty dla seniorów kolagen na piersi zmarszczki preparaty na naczynka krwionośne kolagen ładne włosy piękne paznokcie cellulit dziąsła przeciw zmarszczkom przeciw zmarszczkom produkty na piersi produkty na włosy produkty na paradontozę produkty na paznokcie najlepszy kolagen najlepszy kolagen produkty dla sportowców produkty na paradontozę produkty na włosy cera problemy z dziąsłami kolagen dla seniorów młody wygląd dziąsła redukcja zmarszczek przeciw zmarszczkom wartościowy kolagen produkty na włosy kolagen na piersi
design by anauk group ® © 2000 & 2018