anauk.net MEDYCYNA  
... bo życie jest piękne  
anauk group
ENCYKLOPEDIA LEKÓW ENCYKLOPEDIA ZDROWIA KLASYFIKACJA PROCEDUR MEDYCZNYCH WYKAZ JEDNOSTEK CHOROBOWYCH  
KALKULATOR ALERGIA ASTMA CUKRZYCA MIGRENA NADCIŚNIENIE NOWOTWORY OSTEOPOROZA
 
ALERGIA
ASTMA
CUKRZYCA
DIETA
GRYPA
JOGA
KALKULATOR
MIGRENA
NADCIŚNIENIE
NAZEWNICTWO MEDYCZNE
NOWOTWORY
OSTEOPOROZA
PROFILAKTYKA
PRZEZIĘBIENIE
PRZYCHODNIA
REUMATYZM
ENCYKLOPEDIA LEKÓW - opisy leków
wpisz szukaną frazę:

OPISY LEKÓW SKŁADNIKI LEKÓW LEKI ZWIĄZANE ZE SCHORZENIAMIlinki sponsorowane, reklamy

Spis alfabetyczny
A B C D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ż

RAVERON
Substancje czynne leku:Raveron

Forma leku:iniekcje 1 ml.

Inne leki związane ze schorzeniamiPrzerost prostaty

Zawartość substancja czynna - raveron.
Sposób działaniaRaveron jest wyciągiem z gruczołów krokowych młodych zwierząt. Preparat jest oczyszczony z białka oraz hormonów.

Zastosowanie Początkowy okres przerostu oraz przewłekłe zapalenie gruczołu krokowego.

Ostrzeżenie Zastosowanie preparatu powinno być poprzedzone badaniem, wykluczającym nowotwór gruczołu krokowego. Pacjenci uczuleni na raveron nie mogą stosować preparatu. Oczekiwany skutek leczenia może ulec zmianie, jeśli Raveron stosuje się jednocześnie z innymi lekami. Zamiar podawania innych leków łącznie z preparatem należy omówić z lekarzem.

Działania niepożądaneBrak danych na temat działań ubocznych Raveronu.

DawkowanieDawkę ustala lekarz. Zazwyczaj lek stosuje się według następującego schematu: pierwszego dnia 0,3 ml głęboko domięśniowo; drugiego dnia 0,5 ml; następnie 1 ml codziennie lub 2 ml co drugi dzień przez 4-6 tygodni.

PrzechowywaniePreparat należy przechowywać w zaciemnionym i chłodnym miejscu.

Opakowaniainiekcje 1 ml a 6 ampułek, a 30 ampułek.linki sponsorowane, reklamy


drugs and supplements

WYKOP GOOGLE BLIPNIJ STUMBLEUPON WYSLIJ
kontakt  
kolagen na cerę ładna cera cera powiększanie piersi przeciw zmarszczkom ładna cera menopauza produkty na paznokcie menopauza wzmocnienie dziąseł i zębów cellulit cellulit łagodzenie zmarszczek wartościowy kolagen produkty na paznokcie produkty na włosy preparaty na naczynka krwionośne na odporność dziąsła produkty na włosy wzmocnienie dziąseł i zębów zmarszczki ranking kolagen produkty dla sportowców piękne ciało kolagen na cerę paradontoza produkty na włosy wzmocnienie bioder cellulit młody wygląd problem z cellulitem ładna cera piękna cera przeciw zmarszczkom kolagen dla seniorów produkty na dziąsła młody wygląd ładna cera sport dla aktywnych kolagen na dekolt ranking kolagen najlepszy kolagen preparaty na naczynka krwionośne
redukcja zmarszczek piękna cera kolagen na stawy sport dla aktywnych piękna cera redukcja zmarszczek produkty na włosy ranking kolagen jędrna skóra kolagen dla seniorów bóle stawów produkty dla seniorów kolagen na stawy bóle stawów przeciw zmarszczkom dziąsła piękne ciało produkty na paznokcie ładna cera produkty na paradontozę produkty dla seniorów wzmocnienie dziąseł i zębów wzmocnienie dziąseł i zębów jędrna skóra kolagen dla seniorów cellulit kolagen na cerę cera młody wygląd ładna cera ładne włosy kolagen na piersi produkty na piersi produkty na włosy wzmocnienie bioder preparaty na naczynka krwionośne produkty na piersi ładne włosy paradontoza paradontoza problem z cellulitem problemy z dziąsłami wartościowy kolagen redukcja zmarszczek
design by anauk group ® © 2000 & 2019