anauk.net MEDYCYNA  
... bo życie jest piękne  
anauk group
ENCYKLOPEDIA LEKÓW ENCYKLOPEDIA ZDROWIA KLASYFIKACJA PROCEDUR MEDYCZNYCH WYKAZ JEDNOSTEK CHOROBOWYCH  
KALKULATOR ALERGIA ASTMA CUKRZYCA MIGRENA NADCIŚNIENIE NOWOTWORY OSTEOPOROZA
 
ALERGIA
ASTMA
CUKRZYCA
DIETA
GRYPA
JOGA
KALKULATOR
MIGRENA
NADCIŚNIENIE
NAZEWNICTWO MEDYCZNE
NOWOTWORY
OSTEOPOROZA
PROFILAKTYKA
PRZEZIĘBIENIE
PRZYCHODNIA
REUMATYZM
ENCYKLOPEDIA LEKÓW - opisy leków
wpisz szukaną frazę:

OPISY LEKÓW SKŁADNIKI LEKÓW LEKI ZWIĄZANE ZE SCHORZENIAMIlinki sponsorowane, reklamy

Spis alfabetyczny
A B C D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ż

RUBIOLIZYNA
Substancje czynne leku:Marzanna barwierska

Forma leku:pasta

Inne leki związane ze schorzeniamiKamienie nerkowe

Zawartość substancja czynna - wyciąg z marzanny barwierskiej
Sposób działaniaBrak doświadczeń dokumentujących skuteczność tego preparatu. Preparat nie zmienia kwasowości moczu ani nie wpływa moczopędnie.

ZastosowaniePreparat stosuje się w celu zapobieżenia nawracającym napadom kolki nerkowej w związku z kamieniami nerkowymi.

OstrzeżeniePreparatu nie wolno podawać w uczuleniu na marzannę barwierską.

Dawkowanie500 mg - 1000 mg pasty 3 razy dziennie w ciągu 4-6 tygodni. Zbyt silne zabarwienie moczu na kolor brunatny oznacza, że należy zmniejszyć dawkę.

Opakowaniapasta a 100 g.linki sponsorowane, reklamy


drugs and supplements

WYKOP GOOGLE BLIPNIJ STUMBLEUPON WYSLIJ
kontakt  
produkty na piersi kolagen na stawy sport dla aktywnych piękne ciało problemy z dziąsłami redukcja zmarszczek piękne ciało wzmocnienie dziąseł i zębów paradontoza produkty na piersi produkty na paznokcie cellulit kolagen na cerę dziąsła piękne paznokcie młody wygląd produkty dla seniorów problem z cellulitem preparaty na ładne ciało dziąsła na odporność kolagen na dekolt ładne włosy piękne ciało produkty na dziąsła paradontoza produkty na włosy przeciw zmarszczkom powiększanie piersi wzmocnienie dziąseł i zębów powiększanie piersi produkty na dziąsła cellulit piękne ciało piękna cera preparaty na ładne ciało przeciw zmarszczkom dziąsła jędrne piersi jędrna skóra młody wygląd preparaty na ładne ciało piękna cera zmarszczki
produkty na włosy produkty na paradontozę wartościowy kolagen produkty na włosy przeciw zmarszczkom łagodzenie zmarszczek cera najlepszy kolagen jędrna skóra kolagen na cerę menopauza redukcja zmarszczek kolagen na stawy jędrna skóra produkty na paradontozę produkty na paznokcie paradontoza produkty na paradontozę łagodzenie zmarszczek kolagen dziąsła produkty na piersi redukcja zmarszczek menopauza piękna cera łagodzenie zmarszczek piękna cera preparaty na ładne ciało redukcja zmarszczek przeciw zmarszczkom kolagen dla seniorów piękna cera kolagen na piersi redukcja zmarszczek cellulit produkty na paradontozę produkty na piersi kolagen na dekolt wzmocnienie bioder cera redukcja zmarszczek ładna cera ładne włosy jędrna skóra
design by anauk group ® © 2000 & 2019