anauk.net MEDYCYNA  
... bo życie jest piękne  
anauk group
ENCYKLOPEDIA LEKÓW ENCYKLOPEDIA ZDROWIA KLASYFIKACJA PROCEDUR MEDYCZNYCH WYKAZ JEDNOSTEK CHOROBOWYCH  
KALKULATOR ALERGIA ASTMA CUKRZYCA MIGRENA NADCIŚNIENIE NOWOTWORY OSTEOPOROZA
 
ALERGIA
ASTMA
CUKRZYCA
DIETA
GRYPA
JOGA
KALKULATOR
MIGRENA
NADCIŚNIENIE
NAZEWNICTWO MEDYCZNE
NOWOTWORY
OSTEOPOROZA
PROFILAKTYKA
PRZEZIĘBIENIE
PRZYCHODNIA
REUMATYZM
ENCYKLOPEDIA LEKÓW - opisy leków
wpisz szukaną frazę:

OPISY LEKÓW SKŁADNIKI LEKÓW LEKI ZWIĄZANE ZE SCHORZENIAMIlinki sponsorowane, reklamy

Spis alfabetyczny
A B C D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ż

SEPTALAN
Substancje czynne leku:Allantoine
Tryptoflawiny chlorek

Forma leku:maść

Inne leki związane ze schorzeniamiOparzenia

Zawartość substancje czynne - alantoina, chlorek trypaflawiny
Sposób działaniaSeptalan powoduje szybkie oczyszczanie ran i oddzielanie się tkanek martwiczych. Działa odkażająco i złuszczająco.

ZastosowanieSeptalan stosuje się na trudno gojące się rany, oparzenia, również słoneczne, przewlekły wyprysk, owrzodzenia podudzi na tle żylaków.

Ostrzeżenie Preparatu nie wolno stosować w uczuleniu na którykolwiek z jego składników. Septalan może wywołać uczulenie na promienie słoneczne. W czasie stosowania Septalanu nie jest wskazane nasłonecznianie powierzchni leczonych maścią.

DawkowaniePreparat rozsmarowuje się na jałowej gazie i przykłada na chore miejsca 1 raz dziennie, lub smaruje 2 razy dziennie powierzchnie chorobowo zmienione.

Opakowaniamaść a 30 glinki sponsorowane, reklamy


drugs and supplements

WYKOP GOOGLE BLIPNIJ STUMBLEUPON WYSLIJ
kontakt  
produkty dla seniorów dziąsła cera redukcja zmarszczek wzmocnienie bioder bóle stawów wzmocnienie bioder jędrna skóra wzmocnienie bioder kolagen dla seniorów preparaty na ładne ciało problemy z dziąsłami bóle stawów łagodzenie zmarszczek produkty na piersi ładna cera kolagen na dekolt problemy z dziąsłami ładne włosy kolagen dla seniorów preparaty na ładne ciało piękne paznokcie cera wzmocnienie bioder kolagen na piersi produkty na włosy preparaty na naczynka krwionośne piękne paznokcie bóle stawów sport dla aktywnych łagodzenie zmarszczek najlepszy kolagen na odporność produkty dla seniorów paradontoza problem z cellulitem cera produkty na dziąsła najlepszy kolagen najlepszy kolagen piękne paznokcie preparaty na ładne ciało jędrna skóra ranking kolagen
piękna cera sport dla aktywnych młody wygląd ranking kolagen produkty dla sportowców produkty na paznokcie kolagen na piersi jędrna skóra jędrne piersi najlepszy kolagen młody wygląd kolagen na cerę ranking kolagen bóle stawów paradontoza cellulit wzmocnienie bioder najlepszy kolagen produkty na włosy łagodzenie zmarszczek problemy z dziąsłami preparaty na ładne ciało produkty na paznokcie menopauza ładne włosy kolagen na cerę wzmocnienie bioder kolagen wzmocnienie dziąseł i zębów młody wygląd ładne włosy preparaty na naczynka krwionośne wzmocnienie bioder jędrna skóra problemy z dziąsłami menopauza przeciw zmarszczkom paradontoza kolagen na stawy menopauza ładne włosy kolagen jędrna skóra paradontoza
design by anauk group ® © 2000 & 2019