anauk.net MEDYCYNA  
... bo życie jest piękne  
anauk group
ENCYKLOPEDIA LEKÓW ENCYKLOPEDIA ZDROWIA KLASYFIKACJA PROCEDUR MEDYCZNYCH WYKAZ JEDNOSTEK CHOROBOWYCH  
KALKULATOR ALERGIA ASTMA CUKRZYCA MIGRENA NADCIŚNIENIE NOWOTWORY OSTEOPOROZA
 
ALERGIA
ASTMA
CUKRZYCA
DIETA
GRYPA
JOGA
KALKULATOR
MIGRENA
NADCIŚNIENIE
NAZEWNICTWO MEDYCZNE
NOWOTWORY
OSTEOPOROZA
PROFILAKTYKA
PRZEZIĘBIENIE
PRZYCHODNIA
REUMATYZM
ENCYKLOPEDIA LEKÓW - opisy leków
wpisz szukaną frazę:

OPISY LEKÓW SKŁADNIKI LEKÓW LEKI ZWIĄZANE ZE SCHORZENIAMIlinki sponsorowane, reklamy

Spis alfabetyczny
A B C D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ż

SOLCOSERYL ADHESIVE
Forma leku:pasta dentystyczna.

Zawartość substancje czynne - wyciąg z krwi cieląt (zawierający aminokwasy, dezoksyrybozydy, oxy i ketokwasy, oligopeptydy), polidokanol.
Sposób działaniaSolcoseryl adhesive zawiera odbiałczony wyciąg z krwi cieląt, który ułatwia dotlenienie tkanek organizmu oraz przyspiesza ich odbudowę. Pobudza odbudowę tkanki skórnej oraz poprawia mikrokrążenie, przyspiesza gojenie się ran. Pasta dentystyczna przylega do błony śluzowej i tworzy ochronną błonę chroniącą przed urazami fizycznymi i termicznymi. Polidokanol jest środkiem znieczulającym, który powoduje długotrwałe działanie przeciwbólowe.

Zastosowanie Stany zapalne i bolesność błony śluzowej jamy ustnej, dziąseł i warg. W aftach, opryszczce, pękaniu kątów ust. Zapalenie dziąseł i przyzębia. Odleżyny spowodowane przez protezy zębowe. Rany po wyrwaniu zębów. Choroby przyzębia.

Ostrzeżenie Nie stosować w uczuleniu na preparat. W razie pojawienia się uczulenia należy leczenie przerwać.

Działania niepożądaneBrak danych na temat działań ubocznych.

DawkowanieDawkę ustala lekarz. Zazwyczaj pastę stosuje się 3-5 razy dziennie po posiłkach oraz przed spoczynkiem. Pasta tworzy cienką gładką powłokę. Pasta przylega najlepiej, jeśli przed jej nałożeniem dokładnie osuszy się leczoną powierzchnię.

Opakowaniapasta przylegająca a 5 g.linki sponsorowane, reklamy


drugs and supplements

WYKOP GOOGLE BLIPNIJ STUMBLEUPON WYSLIJ
kontakt  
kolagen na dekolt powiększanie piersi preparaty na ładne ciało ranking kolagen problem z cellulitem młody wygląd jędrna skóra ładna cera jędrne piersi przeciw zmarszczkom młody wygląd jędrna skóra piękna cera kolagen na dekolt preparaty na ładne ciało kolagen piękna cera wzmocnienie dziąseł i zębów produkty na piersi produkty na dziąsła piękne paznokcie łagodzenie zmarszczek jędrne piersi produkty dla seniorów kolagen na piersi produkty na dziąsła powiększanie piersi sport dla aktywnych piękne paznokcie produkty na odporność cera kolagen cellulit produkty na dziąsła produkty dla sportowców ładna cera kolagen na dekolt produkty dla sportowców kolagen na stawy produkty na dziąsła bóle stawów zmarszczki paradontoza cera
redukcja zmarszczek kolagen na stawy kolagen na piersi kolagen na piersi redukcja zmarszczek kolagen na piersi cera zmarszczki paradontoza produkty na dziąsła wzmocnienie dziąseł i zębów piękne ciało piękne ciało jędrne piersi produkty na dziąsła kolagen na stawy kolagen dla seniorów najlepszy kolagen kolagen na stawy menopauza preparaty na ładne ciało produkty dla seniorów paradontoza ładne włosy produkty na dziąsła ładne włosy cellulit redukcja zmarszczek powiększanie piersi łagodzenie zmarszczek najlepszy kolagen produkty na paznokcie produkty na paradontozę przeciw zmarszczkom problemy z dziąsłami produkty dla seniorów wartościowy kolagen problem z cellulitem kolagen dla seniorów dziąsła ładna cera wartościowy kolagen kolagen na stawy najlepszy kolagen
design by anauk group ® © 2000 & 2019