anauk.net MEDYCYNA  
... bo życie jest piękne  
anauk group
ENCYKLOPEDIA LEKÓW ENCYKLOPEDIA ZDROWIA KLASYFIKACJA PROCEDUR MEDYCZNYCH WYKAZ JEDNOSTEK CHOROBOWYCH  
KALKULATOR ALERGIA ASTMA CUKRZYCA MIGRENA NADCIŚNIENIE NOWOTWORY OSTEOPOROZA
 
ALERGIA
ASTMA
CUKRZYCA
DIETA
GRYPA
JOGA
KALKULATOR
MIGRENA
NADCIŚNIENIE
NAZEWNICTWO MEDYCZNE
NOWOTWORY
OSTEOPOROZA
PROFILAKTYKA
PRZEZIĘBIENIE
PRZYCHODNIA
REUMATYZM
ENCYKLOPEDIA LEKÓW - opisy leków
wpisz szukaną frazę:

OPISY LEKÓW SKŁADNIKI LEKÓW LEKI ZWIĄZANE ZE SCHORZENIAMIlinki sponsorowane, reklamy

Spis alfabetyczny
A B C D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ż

SÓL BOCHENSKA LECZNICZA
Substancje czynne leku:Solanka bocheńska

Forma leku:proszek.

Inne leki związane ze schorzeniamiKaszel Oskrzeli zapalenie

Zawartość substancja czynna- naturalna solanka bocheńska odparowana.
Sposób działaniaWziewane roztwory soli o zawartości jonów sodu, wapnia, magnezu, żelaza, chlorków, bromków oraz jodków zmniejszają przekrwienie i nadmierną wrażliwość błon śluzowych, jednocześnie pobudzając wydzielanie gruczołów śluzowych. Zwiększona wydzielina gruczołów śluzowych ułatwia wykrztuszanie zalegającej wydzieliny. Jony bromowe łagodzą odruchy kaszlowe, a jony wapniowe działają przeciwobrzękowo. Wdychanie soli bocheńskiej wpływa pozytywnie na ustrój, bowiem jod wdychany w czasie inhalacji wpływa korzystnie na czynność tarczycy.
Kąpiele z dodatkiem soli przez pobudzanie krwiobiegu wywierają działanie przeciwbólowe i rozluęniają mięśnie.

Zastosowanie Gościec stawowy i mięśniowy. Stany pourazowe narządów ruchu. Choroby skóry. Przewlekłe stany zapalne oskrzeli.

DawkowanieDo kąpieli mineralnych 500-1000 g na wannę. Do wziewań 1-6 g na szklankę wrzącej wody.

Ciąża i karmienieOgraniczone doświadczenia ze stosowaniem kąpieli w okresie ciąży, należy zatem zasięgnąć opinii lekarza w razie zamiaru stosowania kąpieli w soli bocheńskiej podczas ciąży.

Opakowaniasól a 1 kg.linki sponsorowane, reklamy


drugs and supplements

WYKOP GOOGLE BLIPNIJ STUMBLEUPON WYSLIJ
kontakt  
jędrne piersi preparaty na ładne ciało ranking kolagen redukcja zmarszczek piękne ciało łagodzenie zmarszczek preparaty na ładne ciało cera preparaty na ładne ciało wzmocnienie dziąseł i zębów wzmocnienie dziąseł i zębów kolagen na cerę kolagen produkty dla seniorów ranking kolagen kolagen na stawy kolagen na stawy problemy z dziąsłami problem z cellulitem łagodzenie zmarszczek powiększanie piersi łagodzenie zmarszczek jędrne piersi kolagen kolagen na piersi preparaty na ładne ciało piękna cera kolagen na cerę cellulit kolagen na cerę kolagen na dekolt kolagen na stawy preparaty na ładne ciało ranking kolagen preparaty na ładne ciało wartościowy kolagen problemy z dziąsłami produkty na piersi kolagen na dekolt ładna cera produkty na paznokcie piękne ciało bóle stawów preparaty na ładne ciało
jędrne piersi cellulit piękna cera piękna cera ładne włosy kolagen na stawy jędrna skóra paradontoza produkty na piersi piękne paznokcie łagodzenie zmarszczek najlepszy kolagen piękne paznokcie kolagen na cerę na odporność produkty na dziąsła sport dla aktywnych ładna cera ranking kolagen łagodzenie zmarszczek ładne włosy produkty na paradontozę piękne ciało zmarszczki produkty dla sportowców kolagen na stawy kolagen dla seniorów powiększanie piersi produkty na paznokcie sport dla aktywnych cellulit kolagen na dekolt cera kolagen dla seniorów produkty na paradontozę problem z cellulitem kolagen bóle stawów kolagen na piersi ranking kolagen produkty na paradontozę produkty dla sportowców preparaty na naczynka krwionośne preparaty na naczynka krwionośne
design by anauk group ® © 2000 & 2019