anauk.net MEDYCYNA  
... bo życie jest piękne  
anauk group
ENCYKLOPEDIA LEKÓW ENCYKLOPEDIA ZDROWIA KLASYFIKACJA PROCEDUR MEDYCZNYCH WYKAZ JEDNOSTEK CHOROBOWYCH  
KALKULATOR ALERGIA ASTMA CUKRZYCA MIGRENA NADCIŚNIENIE NOWOTWORY OSTEOPOROZA
 
ALERGIA
ASTMA
CUKRZYCA
DIETA
GRYPA
JOGA
KALKULATOR
MIGRENA
NADCIŚNIENIE
NAZEWNICTWO MEDYCZNE
NOWOTWORY
OSTEOPOROZA
PROFILAKTYKA
PRZEZIĘBIENIE
PRZYCHODNIA
REUMATYZM
ENCYKLOPEDIA LEKÓW - opisy leków
wpisz szukaną frazę:

OPISY LEKÓW SKŁADNIKI LEKÓW LEKI ZWIĄZANE ZE SCHORZENIAMIlinki sponsorowane, reklamy

Spis alfabetyczny
A B C D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ż

STIMOVUL
Substancje czynne leku:Epimestrol

Forma leku:tabletki 5 mg.

Inne leki związane ze schorzeniamiNiepłodność

Zawartość substancja czynna - epimestrol.
Sposób działaniaStimovul zawiera substancję podobną w działaniu do estrogenu. Stimovul pobudza owulację. W trakcie leczenia obserwuje się również wzmożone wydzielanie gonatropin.

Zastosowanie Bezpłodność spowodowana brakiem owulacji. Wtórny brak miesiączki, skąpe miesiączkowania.

Ostrzeżenie Preparatu nie wolno podawać w nowotworach sutka, w endometriozie (przeroście błony śluzowej macicy), w krwawieniach z macicy o nieznanej przyczynie, w poważnym uszkodzeniu wątroby i stanach zapalnych wątroby (zespół Dubina Jonsona lub będący odmianą tego zespołu zespół Rotora - choroby charakteryzujące się obecnością barwników żółciowych w moczu), w zmianach zakrzepowych. Leku nie wolno podawać w zbyt wysokim stężeniu we krwi wydzielanych gonatropin. Oczekiwany skutek leczenia może ulec zmianie, jeśli Stimovul stosuje się jednocześnie z innymi lekami. Zamiar stosowania innych leków łącznie z preparatem należy omówić z lekarzem.
Leczenie należy przerwać i skontaktować się z lekarzem jeśli pojawią się: silny migrenopodobny ból głowy, niezwykłe bóle i obrzęki w łydkach, silny ból w klatce piersiowej z niewydolnością oddechu, silny wzrost ciśnienia krwi, żółtaczka, nagłe zaburzenia wzroku, podwójne widzenie, migotanie przed oczami.
Objawy te mogą sygnalizować powstanie zakrzepów krwi.

Działania niepożądaneBrak danych statystycznych na temat działań ubocznych. Wiadomo jednak, że na początku kuracji mogą wystąpić uderzenia gorąca, bezsenność, nudności, wymioty oraz zaburzenia wzroku. Objawy te jednak zwykle zanikają w miarę kontynuowania kuracji.

DawkowanieDawkę ustala lekarz. Zazwyczaj lek podaje się w dawce 2,5-10 mg dziennie w ciągu 10 kolejnych dni, począwszy od 5 dnia cyklu menstruacyjnego.

Opakowaniatabletki 5 mg a 10 szt.linki sponsorowane, reklamy


drugs and supplements

WYKOP GOOGLE BLIPNIJ STUMBLEUPON WYSLIJ
kontakt  
młody wygląd jędrna skóra produkty na piersi paradontoza redukcja zmarszczek kolagen na cerę menopauza preparaty na ładne ciało ładne włosy produkty na włosy przeciw zmarszczkom najlepszy kolagen ładna cera cera jędrne piersi kolagen na cerę dziąsła produkty na dziąsła kolagen dla seniorów łagodzenie zmarszczek paradontoza produkty dla seniorów zmarszczki produkty na dziąsła kolagen na stawy jędrne piersi piękne ciało problemy z dziąsłami preparaty na naczynka krwionośne kolagen na stawy młody wygląd przeciw zmarszczkom problem z cellulitem kolagen na dekolt kolagen dla seniorów jędrne piersi piękne paznokcie przeciw zmarszczkom najlepszy kolagen kolagen na cerę redukcja zmarszczek preparaty na ładne ciało kolagen na piersi menopauza
jędrna skóra produkty na włosy wzmocnienie dziąseł i zębów kolagen dla seniorów produkty dla seniorów kolagen na stawy kolagen zmarszczki kolagen na cerę redukcja zmarszczek zmarszczki problemy z dziąsłami dziąsła wartościowy kolagen produkty dla seniorów piękna cera wzmocnienie dziąseł i zębów ranking kolagen kolagen dla seniorów produkty na piersi produkty dla sportowców sport dla aktywnych ładna cera najlepszy kolagen problemy z dziąsłami kolagen na stawy wzmocnienie bioder wzmocnienie bioder produkty dla seniorów ranking kolagen redukcja zmarszczek kolagen produkty na piersi produkty dla sportowców preparaty na ładne ciało produkty dla sportowców kolagen wzmocnienie bioder produkty na odporność bóle stawów łagodzenie zmarszczek młody wygląd produkty na piersi młody wygląd
design by anauk group ® © 2000 & 2019