anauk.net MEDYCYNA  
... bo życie jest piękne  
anauk group
ENCYKLOPEDIA LEKÓW ENCYKLOPEDIA ZDROWIA KLASYFIKACJA PROCEDUR MEDYCZNYCH WYKAZ JEDNOSTEK CHOROBOWYCH  
KALKULATOR ALERGIA ASTMA CUKRZYCA MIGRENA NADCIŚNIENIE NOWOTWORY OSTEOPOROZA
 
ALERGIA
ASTMA
CUKRZYCA
DIETA
GRYPA
JOGA
KALKULATOR
MIGRENA
NADCIŚNIENIE
NAZEWNICTWO MEDYCZNE
NOWOTWORY
OSTEOPOROZA
PROFILAKTYKA
PRZEZIĘBIENIE
PRZYCHODNIA
REUMATYZM
ENCYKLOPEDIA LEKÓW - opisy leków
wpisz szukaną frazę:

OPISY LEKÓW SKŁADNIKI LEKÓW LEKI ZWIĄZANE ZE SCHORZENIAMIlinki sponsorowane, reklamy

Spis alfabetyczny
A B C D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ż

TINCTURA CYNARAE
Substancje czynne leku:Karczochy

Forma leku:nalewka

Inne leki związane ze schorzeniamiKamienie żółciowe

Zawartość substancja czynna - nalewka z karczochów
Sposób działaniaTinctura cynarae działa żółciotwórczo i żółciopędnie. Odtruwająco. Zmniejsza stężenie tłuszczów i cholesterolu we krwi. Zapobiega miażdżycy tętnic. Przyspiesza spalanie cukrów.

ZastosowanieNalewkę z karczochów stosuje się w miażdżycy naczyń krwionośnych, w zaburzeniach przemiany tłuszczowej, w chorobach wątroby, związanych z wytwarzaniem i przepływem żółci. W stanach zapalnych dróg żółciowych. W kamicy żółciowej i po usunięciu woreczka żółciowego. W żółtaczce, cukrzycy, niewydolności nerek.

Ostrzeżenie Preparatu nie wolno podawać w uczuleniu na karczochy.

Dawkowanie3-4 razy dziennie po pół łyżeczki do kieliszka wody.

Ciąża i karmienieNie stwierdzono jakiegokolwiek szkodliwego wpływu preparatu na płód.
Nie wiadomo czy lek przenika do mleka matki, należy zatem zasięgnąć opinii lekarza w razie zamiaru stosowania leku w okresie karmienia dziecka piersią.

Opakowanianalewka a 30 g, a 100 g.linki sponsorowane, reklamy


drugs and supplements

WYKOP GOOGLE BLIPNIJ STUMBLEUPON WYSLIJ
kontakt  
cera piękna cera produkty dla sportowców produkty na dziąsła piękne ciało ładna cera wzmocnienie bioder kolagen dla seniorów zmarszczki wartościowy kolagen ranking kolagen najlepszy kolagen ładne włosy piękne ciało produkty na piersi menopauza jędrne piersi preparaty na naczynka krwionośne piękna cera piękna cera cera cellulit kolagen dla seniorów produkty na włosy ranking kolagen kolagen na cerę produkty na dziąsła dziąsła problemy z dziąsłami kolagen na piersi wzmocnienie dziąseł i zębów dziąsła przeciw zmarszczkom produkty dla sportowców preparaty na ładne ciało kolagen na cerę kolagen na stawy ładne włosy produkty na włosy piękne ciało produkty na paradontozę kolagen na piersi łagodzenie zmarszczek dziąsła
ładna cera paradontoza łagodzenie zmarszczek ładna cera bóle stawów produkty na włosy jędrna skóra preparaty na naczynka krwionośne przeciw zmarszczkom produkty na paradontozę bóle stawów na odporność piękne paznokcie piękna cera menopauza jędrne piersi produkty na paradontozę wartościowy kolagen łagodzenie zmarszczek kolagen na cerę cellulit ranking kolagen produkty na piersi produkty na włosy menopauza redukcja zmarszczek dziąsła młody wygląd kolagen dla seniorów ładna cera produkty dla seniorów zmarszczki łagodzenie zmarszczek piękna cera wartościowy kolagen produkty na dziąsła jędrne piersi ranking kolagen produkty dla sportowców jędrna skóra kolagen dla seniorów ładna cera zmarszczki produkty dla sportowców
design by anauk group ® © 2000 & 2018