anauk.net MEDYCYNA  
... bo życie jest piękne  
anauk group
ENCYKLOPEDIA LEKÓW ENCYKLOPEDIA ZDROWIA KLASYFIKACJA PROCEDUR MEDYCZNYCH WYKAZ JEDNOSTEK CHOROBOWYCH  
KALKULATOR ALERGIA ASTMA CUKRZYCA MIGRENA NADCIŚNIENIE NOWOTWORY OSTEOPOROZA
 
ALERGIA
ASTMA
CUKRZYCA
DIETA
GRYPA
JOGA
KALKULATOR
MIGRENA
NADCIŚNIENIE
NAZEWNICTWO MEDYCZNE
NOWOTWORY
OSTEOPOROZA
PROFILAKTYKA
PRZEZIĘBIENIE
PRZYCHODNIA
REUMATYZM
ENCYKLOPEDIA LEKÓW - opisy leków
wpisz szukaną frazę:

OPISY LEKÓW SKŁADNIKI LEKÓW LEKI ZWIĄZANE ZE SCHORZENIAMIlinki sponsorowane, reklamy

Spis alfabetyczny
A B C D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ż

TINCTURA OPII SIMPLEX
Substancje czynne leku:Opium

Forma leku:nalewka.

Inne leki związane ze schorzeniamiBiegunka Kaszel

Zawartość substancja czynna - nalewka z opium.
Sposób działaniaNalewka z opium zawiera morfinę i inne alkaloidy, w tym papawerynę. Preparat działa zapierająco przeciwkaszlowo i słabo uspokajająco. Ma również działanie przeciwbólowe i rozkurczające.

Zastosowanie Przeciwbiegunkowo. Lek łagodzi bóle wywołane skurczami mięśni gładkich jelit i narządów jamy brzusznej w przebiegu biegunki oraz zmniejsza perystaltykę jelit.

Ostrzeżenie Lek może wywołać uzależnienie. Preparatu nie wolno podawać dzieciom ani osobom uczulonym na opium.
Lek może upośledzać sprawność psychofizyczną, dlatego też nie wolno prowadzić pojazdów mechanicznych ani wykonywać czynności precyzyjnych w trakcie jego stosowania.
Nie należy spożywać alkoholu w trakcie leczenia, ponieważ alkohol wzmaga działanie preparatu.

DawkowanieDawkę ustala lekarz. Zazwyczaj 5-10 kropli 2-3 razy dziennie.

Ciąża i karmienieIstnieje prawdopodobieństwo, że preparat oddziałuje na płód. Nie wolno zażywać leku w okresie ciąży. Istnieje prawdopodobieństwo, że preparat oddziałuje na karmione dziecko. Nie wolno zażywać leku w okresie karmienia.

Opakowanianalewka a 100 g.linki sponsorowane, reklamy


drugs and supplements

WYKOP GOOGLE BLIPNIJ STUMBLEUPON WYSLIJ
kontakt  
dziąsła zmarszczki cellulit produkty na piersi bóle stawów produkty na paznokcie preparaty na ładne ciało redukcja zmarszczek produkty dla seniorów kolagen na cerę preparaty na naczynka krwionośne preparaty na ładne ciało ładne włosy paradontoza produkty na włosy cellulit wartościowy kolagen ładne włosy preparaty na ładne ciało wzmocnienie bioder produkty na paznokcie produkty na włosy kolagen na dekolt kolagen kolagen ładne włosy kolagen na cerę kolagen na dekolt ranking kolagen piękne paznokcie produkty na paznokcie produkty na dziąsła kolagen na stawy najlepszy kolagen ranking kolagen łagodzenie zmarszczek wzmocnienie dziąseł i zębów powiększanie piersi produkty na włosy zmarszczki jędrne piersi preparaty na naczynka krwionośne kolagen na cerę młody wygląd
cellulit kolagen na dekolt produkty na włosy kolagen na cerę powiększanie piersi cera cera łagodzenie zmarszczek produkty dla sportowców kolagen na cerę kolagen na piersi kolagen na piersi wzmocnienie dziąseł i zębów kolagen na stawy wzmocnienie dziąseł i zębów produkty dla sportowców produkty dla sportowców jędrna skóra przeciw zmarszczkom kolagen na stawy menopauza ładne włosy wartościowy kolagen kolagen na cerę produkty na piersi kolagen kolagen dla seniorów wzmocnienie dziąseł i zębów przeciw zmarszczkom piękne paznokcie jędrne piersi przeciw zmarszczkom produkty dla sportowców problemy z dziąsłami kolagen piękne paznokcie powiększanie piersi wzmocnienie bioder ranking kolagen produkty dla sportowców wzmocnienie bioder jędrne piersi redukcja zmarszczek ranking kolagen
design by anauk group ® © 2000 & 2019