anauk.net MEDYCYNA  
... bo życie jest piękne  
anauk group
ENCYKLOPEDIA LEKÓW ENCYKLOPEDIA ZDROWIA KLASYFIKACJA PROCEDUR MEDYCZNYCH WYKAZ JEDNOSTEK CHOROBOWYCH  
KALKULATOR ALERGIA ASTMA CUKRZYCA MIGRENA NADCIŚNIENIE NOWOTWORY OSTEOPOROZA
 
ALERGIA
ASTMA
CUKRZYCA
DIETA
GRYPA
JOGA
KALKULATOR
MIGRENA
NADCIŚNIENIE
NAZEWNICTWO MEDYCZNE
NOWOTWORY
OSTEOPOROZA
PROFILAKTYKA
PRZEZIĘBIENIE
PRZYCHODNIA
REUMATYZM
ENCYKLOPEDIA LEKÓW - opisy leków
wpisz szukaną frazę:

OPISY LEKÓW SKŁADNIKI LEKÓW LEKI ZWIĄZANE ZE SCHORZENIAMIlinki sponsorowane, reklamy

Spis alfabetyczny
A B C D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ż

TINCTURA VALERIANAE
Substancje czynne leku:Kozłek lekarski (waleriana)

Forma leku:nalewka.

Zawartość substancja czynna - kozłek lekarski.
Sposób działaniaWaleriana działa uspokajająco, zmniejsza uczucie napięcia i lęku. Działa przeciwskurczowo oraz słabo przeciwdrgawkowo.

Zastosowanie Łagodne postacie nerwicy serca. Kołatanie serca. Bezsenność. Stany skurczowe przewodu pokarmowego.

Ostrzeżenie Preparatu nie wolno stosować w uczuleniu na walerianę. Dłuższe stosowanie tinctury może wywołać podrażnienie przewodu pokarmowego - biegunki lub zaparcia.

DawkowanieZazwyczaj 20-30 kropli 3 razy dziennie w kieliszku wody.

Ciąża i karmienieOgraniczone doświadczenia ze stosowaniem leku w okresie ciąży, należy zatem zasięgnąć opinii lekarza w razie zamiaru stosowania ziół podczas ciąży.
Nie wiadomo czy lek przenika do mleka matki, należy zatem zasięgnąć opinii lekarza w razie zamiaru stosowania leku w okresie karmienia dziecka piersią.

Opakowanianalewka a 25 g, a 35 g, a 100 g.linki sponsorowane, reklamy


drugs and supplements

WYKOP GOOGLE BLIPNIJ STUMBLEUPON WYSLIJ
kontakt  
kolagen na piersi kolagen przeciw zmarszczkom kolagen dla seniorów produkty na piersi piękne ciało kolagen na stawy problemy z dziąsłami problem z cellulitem problem z cellulitem kolagen na stawy sport dla aktywnych na odporność wzmocnienie dziąseł i zębów ładne włosy kolagen na dekolt kolagen produkty na paradontozę piękna cera preparaty na ładne ciało problem z cellulitem łagodzenie zmarszczek zmarszczki preparaty na ładne ciało wartościowy kolagen kolagen na stawy ładna cera produkty na włosy cellulit ładne włosy ranking kolagen produkty na piersi jędrne piersi ładna cera produkty na piersi kolagen na piersi produkty na piersi kolagen na cerę najlepszy kolagen zmarszczki jędrna skóra kolagen na dekolt młody wygląd piękne paznokcie
wartościowy kolagen produkty na piersi wartościowy kolagen preparaty na ładne ciało ładne włosy problem z cellulitem produkty na paradontozę wzmocnienie dziąseł i zębów ranking kolagen preparaty na ładne ciało bóle stawów piękne paznokcie ranking kolagen przeciw zmarszczkom wartościowy kolagen produkty dla seniorów cellulit przeciw zmarszczkom cera cera jędrna skóra piękne ciało paradontoza produkty na piersi produkty na paradontozę powiększanie piersi produkty na dziąsła preparaty na ładne ciało menopauza jędrne piersi wartościowy kolagen problemy z dziąsłami ranking kolagen paradontoza kolagen na dekolt zmarszczki dziąsła łagodzenie zmarszczek sport dla aktywnych produkty na paznokcie cellulit jędrna skóra wzmocnienie dziąseł i zębów kolagen dla seniorów
design by anauk group ® © 2000 & 2018