anauk.net MEDYCYNA  
... bo życie jest piękne  
anauk group
ENCYKLOPEDIA LEKÓW ENCYKLOPEDIA ZDROWIA KLASYFIKACJA PROCEDUR MEDYCZNYCH WYKAZ JEDNOSTEK CHOROBOWYCH  
KALKULATOR ALERGIA ASTMA CUKRZYCA MIGRENA NADCIŚNIENIE NOWOTWORY OSTEOPOROZA
 
ALERGIA
ASTMA
CUKRZYCA
DIETA
GRYPA
JOGA
KALKULATOR
MIGRENA
NADCIŚNIENIE
NAZEWNICTWO MEDYCZNE
NOWOTWORY
OSTEOPOROZA
PROFILAKTYKA
PRZEZIĘBIENIE
PRZYCHODNIA
REUMATYZM
ENCYKLOPEDIA LEKÓW - opisy leków
wpisz szukaną frazę:

OPISY LEKÓW SKŁADNIKI LEKÓW LEKI ZWIĄZANE ZE SCHORZENIAMIlinki sponsorowane, reklamy

Spis alfabetyczny
A B C D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ż

WEISSENDORNKAPSELN-RATIOPHARM
Substancje czynne leku:Głogu kwiaty

Forma leku:kapsułki

Zawartość substancja czynna - wyciąg z kwiatostanu głogu
Sposób działaniaPreparat obniża ciśnienie krwi, rozszerza naczynia wieńcowe, działa uspokajająco. Weissendornkapseln uszczelnia ścianki naczyń krwionośnych i błony międzykomórkowe. Działa lekko moczopędnie.

ZastosowanieWeissendornkapseln stosuje się w łagodnych zaburzeniach krążenia z lekko podwyższonym ciśnieniem krwi. W ogólnej niewydolności krążenia na tle wieku. W zaburzeniach rytmu serca, w napadowym kołataniu serca. W niedotlenieniu mózgu w związku z upośledzeniem krążenia.

Ostrzeżenie Nie podawać osobom uczulonym na kwiatostan głogu.

DawkowanieDawkę ustala lekarz. Zazwyczaj 3 razy dziennie 1-2 kapsułek. Kapsułek nie należy rozgryzać.

Ciąża i karmienieOgraniczone doświadczenia ze stosowaniem leku w okresie ciąży, należy zatem zasięgnąć opinii lekarza w razie zamiaru stosowania preparatu podczas ciąży.
Nie wiadomo czy lek przenika do mleka matki, należy zatem zasięgnąć opinii lekarza w razie zamiaru stosowania leku w okresie karmienia dziecka piersią.

Opakowaniakapsułki a 50 szt. a 100 szt.linki sponsorowane, reklamy


drugs and supplements

WYKOP GOOGLE BLIPNIJ STUMBLEUPON WYSLIJ
kontakt  
dziąsła produkty na włosy preparaty na ładne ciało dziąsła wzmocnienie bioder ranking kolagen ranking kolagen przeciw zmarszczkom problemy z dziąsłami kolagen dla seniorów produkty na dziąsła problem z cellulitem sport dla aktywnych jędrna skóra kolagen najlepszy kolagen kolagen dla seniorów zmarszczki cellulit produkty na piersi jędrna skóra redukcja zmarszczek produkty dla sportowców ładne włosy bóle stawów jędrne piersi kolagen na cerę paradontoza redukcja zmarszczek wzmocnienie dziąseł i zębów produkty na paradontozę redukcja zmarszczek łagodzenie zmarszczek kolagen na piersi młody wygląd jędrne piersi preparaty na ładne ciało ranking kolagen kolagen dla seniorów kolagen na stawy produkty na dziąsła problem z cellulitem ranking kolagen zmarszczki
problemy z dziąsłami powiększanie piersi kolagen na cerę problem z cellulitem zmarszczki produkty dla sportowców wartościowy kolagen paradontoza jędrna skóra produkty na dziąsła ładna cera produkty dla sportowców bóle stawów menopauza najlepszy kolagen produkty na dziąsła sport dla aktywnych problemy z dziąsłami wartościowy kolagen kolagen na cerę produkty na paznokcie redukcja zmarszczek ładna cera produkty na paradontozę jędrne piersi dziąsła piękne paznokcie wzmocnienie bioder produkty na paznokcie jędrna skóra preparaty na ładne ciało preparaty na ładne ciało dziąsła kolagen na piersi menopauza produkty na paradontozę piękne ciało najlepszy kolagen produkty dla seniorów preparaty na naczynka krwionośne ładne włosy piękna cera produkty na włosy ładna cera
design by anauk group ® © 2000 & 2019