anauk.net MEDYCYNA  
... bo życie jest piękne  
anauk group
ENCYKLOPEDIA LEKÓW ENCYKLOPEDIA ZDROWIA KLASYFIKACJA PROCEDUR MEDYCZNYCH WYKAZ JEDNOSTEK CHOROBOWYCH  
KALKULATOR ALERGIA ASTMA CUKRZYCA MIGRENA NADCIŚNIENIE NOWOTWORY OSTEOPOROZA
 
ALERGIA
ASTMA
CUKRZYCA
DIETA
GRYPA
JOGA
KALKULATOR
MIGRENA
NADCIŚNIENIE
NAZEWNICTWO MEDYCZNE
NOWOTWORY
OSTEOPOROZA
PROFILAKTYKA
PRZEZIĘBIENIE
PRZYCHODNIA
REUMATYZM
ENCYKLOPEDIA LEKÓW - opisy leków
wpisz szukaną frazę:

OPISY LEKÓW SKŁADNIKI LEKÓW LEKI ZWIĄZANE ZE SCHORZENIAMIlinki sponsorowane, reklamy

Spis alfabetyczny
A B C D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ż

BUVASODIL
Substancje czynne leku:Buflomedil

Forma leku:tabletki powlekane 150 mg, tabletki powlekane 300 mg.

Zawartość substancja czynna - buflomedil.
Sposób działaniaBuvasodil działa przeciwskurczowo na mięśnie gładkie naczyń. Rozszerza naczynia obwodowe. Poprawia krążenie krwi.

Zastosowanie Zaburzenia krążenia obwodowego, owrzodzenia pochodzenia tętniczego lub żylnego kończyn dolnych. Chromanie przestankowe.

Ostrzeżenie Leku nie należy podawać w uczuleniu na buflomedyl. Pacjenci cierpiący na krwawienia tętnicze lub padaczkę nie mogą stosować preparatu. Leku nie podaje się również bezpośrednio po porodzie. Oczekiwany skutek leczenia może ulec zmianie, jeśli Buvasodil stosuje się jednocześnie z innymi lekami. Zamiar stosowania innych leków w trakcie leczenia Buvasodilem należy omówić z lekarzem. Leki przeciw nadciśnieniu wzmagają działanie preparatu. Nie należy spożywać alkoholu w trakcie leczenia, gdyż potęguje on działanie Buvasodilu.

Działania niepożądaneZaburzenia przewodu pokarmowego - nudności, wymioty. Wysypka. Zawroty głowy i zaburzenia równowagi. Kłucie w kończynach z uczuciem gorąca.

DawkowanieO sposobie podania leku oraz dawce decyduje lekarz.

Ciąża i karmienieOgraniczone doświadczenia ze stosowaniem leku w okresie ciąży, należy zatem zasięgnąć opinii lekarza w razie zamiaru stosowania preparatu podczas ciąży.
Nie wiadomo czy lek przenika do mleka matki, należy zatem zasięgnąć opinii lekarza w razie zamiaru stosowania leku w okresie karmienia dziecka piersią.

Opakowaniatabletki powlekane 150 mg 20 szt., 40 szt.; tabletki powlekane 300 mg 20 szt., 40 szt.linki sponsorowane, reklamy


drugs and supplements

WYKOP GOOGLE BLIPNIJ STUMBLEUPON WYSLIJ
kontakt  
wartościowy kolagen piękne ciało produkty na paznokcie produkty dla sportowców cellulit problem z cellulitem produkty na dziąsła ładne włosy zmarszczki produkty na dziąsła problem z cellulitem kolagen na piersi problem z cellulitem jędrna skóra jędrne piersi piękna cera powiększanie piersi kolagen na cerę wartościowy kolagen produkty na odporność łagodzenie zmarszczek najlepszy kolagen ranking kolagen kolagen na stawy kolagen na piersi ranking kolagen jędrna skóra menopauza młody wygląd paradontoza łagodzenie zmarszczek dziąsła produkty na piersi młody wygląd ładne włosy kolagen preparaty na ładne ciało jędrne piersi młody wygląd paradontoza produkty na dziąsła piękne ciało problemy z dziąsłami produkty na paznokcie
piękna cera paradontoza produkty na włosy wartościowy kolagen kolagen na piersi wzmocnienie bioder młody wygląd powiększanie piersi przeciw zmarszczkom jędrna skóra piękne ciało piękne paznokcie produkty na dziąsła produkty na paradontozę cellulit ładne włosy bóle stawów kolagen piękne ciało zmarszczki produkty na paznokcie kolagen na dekolt ładne włosy produkty na paradontozę produkty na paznokcie młody wygląd produkty na dziąsła kolagen na cerę piękne ciało kolagen na stawy ładna cera cera cera preparaty na naczynka krwionośne produkty dla seniorów wartościowy kolagen sport dla aktywnych kolagen na cerę preparaty na naczynka krwionośne najlepszy kolagen ranking kolagen preparaty na ładne ciało cera powiększanie piersi
design by anauk group ® © 2000 & 2019