anauk.net MEDYCYNA  
... bo życie jest piękne  
anauk group
ENCYKLOPEDIA LEKÓW ENCYKLOPEDIA ZDROWIA KLASYFIKACJA PROCEDUR MEDYCZNYCH WYKAZ JEDNOSTEK CHOROBOWYCH  
KALKULATOR ALERGIA ASTMA CUKRZYCA MIGRENA NADCIŚNIENIE NOWOTWORY OSTEOPOROZA
 
ALERGIA
ASTMA
CUKRZYCA
DIETA
GRYPA
JOGA
KALKULATOR
MIGRENA
NADCIŚNIENIE
NAZEWNICTWO MEDYCZNE
NOWOTWORY
OSTEOPOROZA
PROFILAKTYKA
PRZEZIĘBIENIE
PRZYCHODNIA
REUMATYZM
ENCYKLOPEDIA LEKÓW - opisy leków
wpisz szukaną frazę:

OPISY LEKÓW SKŁADNIKI LEKÓW LEKI ZWIĄZANE ZE SCHORZENIAMIlinki sponsorowane, reklamy

Spis alfabetyczny
A B C D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ż

CORNEREGEL
Substancje czynne leku:Dexpanthenol

Forma leku:żel do oczu 5%.

Zawartość substancje czynne - dexpanthenol, cetrimid.
ZastosowaniePreparat stosowany do użytku zewnętrznego. Przyspiesza i poprawia ziarninowanie nabłonka. Stosuje się w okulistyce w uszkodzeniach i owrzodzeniach rogówki, również w uszkodzeniach powstałych w wyniku używania szkieł kontaktowych.

Ostrzeżenie Nie stosować w razie alergii na którykolwiek z zawartych w preparacie środków. Zawarty w leku środek konserwujący może przebarwiać szkła kontaktowe, dlatego nie należy ich używać w trakcie leczenia.

Działania niepożądane>1/100
- Zamglone widzenie bezpośrednio po zastosowaniu leku.

DawkowanieDawkowanie ustala okulista. Zazwyczaj stosuje się 1 kroplę żelu do worka spojówkowego 3-5 razy dziennie oraz na noc.

Ciąża i karmienieNie stwierdzono jakiegokolwiek szkodliwego wpływu preparatu na płód.
Lek nie przenika do mleka matki.

PrzechowywanieLek można przechowywać w temperaturze pokojowej.

TrwałośćŻel traci ważność w miesiąc po otwarciu opakowania.

Opakowaniażel do oczu 5% 5 g, 10.linki sponsorowane, reklamy


drugs and supplements

WYKOP GOOGLE BLIPNIJ STUMBLEUPON WYSLIJ
kontakt  
ranking kolagen łagodzenie zmarszczek produkty na włosy ładne włosy produkty dla seniorów kolagen na stawy produkty na piersi problemy z dziąsłami produkty dla seniorów piękne paznokcie jędrne piersi cellulit wzmocnienie bioder bóle stawów produkty na włosy zmarszczki kolagen na dekolt piękna cera kolagen kolagen na stawy wzmocnienie dziąseł i zębów kolagen dla seniorów kolagen dla seniorów produkty na włosy ładna cera menopauza jędrne piersi piękna cera redukcja zmarszczek produkty na piersi produkty na włosy kolagen na stawy produkty na dziąsła kolagen dziąsła sport dla aktywnych piękne ciało kolagen na stawy wzmocnienie dziąseł i zębów produkty dla seniorów ładne włosy piękne ciało łagodzenie zmarszczek sport dla aktywnych
redukcja zmarszczek cera cera kolagen dla seniorów redukcja zmarszczek sport dla aktywnych ładne włosy kolagen cellulit produkty na paznokcie produkty na dziąsła jędrna skóra cellulit produkty dla sportowców powiększanie piersi kolagen na cerę cera wartościowy kolagen produkty na włosy przeciw zmarszczkom ładna cera wzmocnienie dziąseł i zębów łagodzenie zmarszczek kolagen na piersi młody wygląd produkty na włosy produkty na dziąsła wzmocnienie dziąseł i zębów kolagen na piersi dziąsła ranking kolagen zmarszczki produkty na dziąsła kolagen dla seniorów piękne ciało produkty dla sportowców wartościowy kolagen kolagen kolagen na stawy produkty dla sportowców kolagen piękne ciało piękne paznokcie jędrne piersi
design by anauk group ® © 2000 & 2019