anauk.net MEDYCYNA  
... bo życie jest piękne  
anauk group
ENCYKLOPEDIA LEKÓW ENCYKLOPEDIA ZDROWIA KLASYFIKACJA PROCEDUR MEDYCZNYCH WYKAZ JEDNOSTEK CHOROBOWYCH  
KALKULATOR ALERGIA ASTMA CUKRZYCA MIGRENA NADCIŚNIENIE NOWOTWORY OSTEOPOROZA
 
ALERGIA
ASTMA
CUKRZYCA
DIETA
GRYPA
JOGA
KALKULATOR
MIGRENA
NADCIŚNIENIE
NAZEWNICTWO MEDYCZNE
NOWOTWORY
OSTEOPOROZA
PROFILAKTYKA
PRZEZIĘBIENIE
PRZYCHODNIA
REUMATYZM
ENCYKLOPEDIA LEKÓW - opisy leków
wpisz szukaną frazę:

OPISY LEKÓW SKŁADNIKI LEKÓW LEKI ZWIĄZANE ZE SCHORZENIAMIlinki sponsorowane, reklamy

Spis alfabetyczny
A B C D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ż

DUSPATALIN
Substancje czynne leku:Mebeverine

Forma leku:tabletki powlekane 135 mg.

Zawartość substancja czynna - mebeverine.
Sposób działaniaDuspatalin działa rozkur-czająco na mięśnie gładkie przewodu pokarmowego. Nie wykazuje jednak działania na układ autonomiczny i dlatego może być stosowany w jaskrze oraz w przeroście gruczołu krokowego.

Zastosowanie Stany skurczowe jelit. Przewlekłe dolegliwości związane z zaburzeniami dróg żółciowych. Bóle związane z dolegliwościami jelita drażliwego. Pomocniczo w czerwonce bakteryjnej, nieswoistych chorobach zapalnych przewodu pokarmowego.

Ostrzeżenie Oczekiwany skutek leczenia może ulec zmianie, jeśli Duspatalin stosuje się jednocześnie z innymi lekami. Należy poradzić się lekarza w sprawie stosowania innych leków łącznie z preparatem. Lek może upośledzać sprawność psychofizyczną, dlatego też nie należy prowadzić pojazdów mechanicznych, ani wykonywać czynności precyzyjnych w trakcie jego stosowania.
Działania uboczne: Zawroty i bóle głowy. Mdłości.

DawkowanieDawkę ustala lekarz. Zazwyczaj dawka dla pacjenta dorosłego oraz dzieci powyżej lat 10 wynosi 1 tabletka 3 razy dziennie na 20 minut przed posiłkiem. Po uzyskaniu poprawy można dawkę zredukować do 2 tabletek dziennie.

Ciąża i karmienieIstnieje prawdopodobieństwo, że preparat oddziałuje na płód. Nie należy stosować leku w ciąży. Nie wiadomo czy lek przenika do mleka matki, należy zatem zasięgnąć opinii lekarza w razie zamiaru stosowania leku w okresie karmienia dziecka piersią.

Opakowaniatabletki powlekane 135 mg 30 szt., 50 szt.linki sponsorowane, reklamy


drugs and supplements

WYKOP GOOGLE BLIPNIJ STUMBLEUPON WYSLIJ
kontakt  
wzmocnienie dziąseł i zębów produkty na piersi przeciw zmarszczkom kolagen na piersi produkty na piersi sport dla aktywnych cellulit produkty na piersi preparaty na ładne ciało jędrne piersi produkty na piersi piękna cera produkty na włosy przeciw zmarszczkom cellulit kolagen na dekolt piękna cera zmarszczki kolagen na stawy paradontoza preparaty na ładne ciało produkty na piersi łagodzenie zmarszczek preparaty na ładne ciało młody wygląd piękne paznokcie kolagen na dekolt kolagen na dekolt redukcja zmarszczek produkty na włosy wzmocnienie dziąseł i zębów bóle stawów produkty na paznokcie piękne paznokcie zmarszczki produkty dla seniorów produkty na paradontozę ranking kolagen problemy z dziąsłami produkty dla sportowców produkty na paradontozę wzmocnienie bioder produkty na piersi kolagen dla seniorów
bóle stawów produkty na paradontozę kolagen dla seniorów kolagen na piersi ładna cera kolagen kolagen na dekolt cellulit młody wygląd menopauza piękne ciało kolagen na piersi bóle stawów zmarszczki ładna cera piękne ciało piękna cera paradontoza ranking kolagen bóle stawów wzmocnienie dziąseł i zębów piękne ciało ładna cera preparaty na naczynka krwionośne piękna cera najlepszy kolagen ładne włosy zmarszczki ranking kolagen preparaty na ładne ciało wartościowy kolagen wzmocnienie bioder redukcja zmarszczek produkty dla seniorów kolagen na piersi redukcja zmarszczek zmarszczki preparaty na ładne ciało ranking kolagen kolagen dla seniorów produkty na paznokcie produkty na paradontozę przeciw zmarszczkom wzmocnienie bioder
design by anauk group ® © 2000 & 2019