anauk.net MEDYCYNA  
... bo życie jest piękne  
anauk group
ENCYKLOPEDIA LEKÓW ENCYKLOPEDIA ZDROWIA KLASYFIKACJA PROCEDUR MEDYCZNYCH WYKAZ JEDNOSTEK CHOROBOWYCH  
KALKULATOR ALERGIA ASTMA CUKRZYCA MIGRENA NADCIŚNIENIE NOWOTWORY OSTEOPOROZA
 
ALERGIA
ASTMA
CUKRZYCA
DIETA
GRYPA
JOGA
KALKULATOR
MIGRENA
NADCIŚNIENIE
NAZEWNICTWO MEDYCZNE
NOWOTWORY
OSTEOPOROZA
PROFILAKTYKA
PRZEZIĘBIENIE
PRZYCHODNIA
REUMATYZM
ENCYKLOPEDIA LEKÓW - opisy leków
wpisz szukaną frazę:

OPISY LEKÓW SKŁADNIKI LEKÓW LEKI ZWIĄZANE ZE SCHORZENIAMIlinki sponsorowane, reklamy

Spis alfabetyczny
A B C D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ż

ASTEMISAN
Substancje czynne leku:Astemizol

Forma leku:tabletki 10 mg.

Inne leki związane ze schorzeniamiAlergia

Zawartość substancja czynna - astemizol.
Sposób działaniaAstemisan należy do grupy leków antyhistaminowych. Histamina jest substancją własną organizmu, wyzwalającą się, gdy ustrój zostaje poddany działaniom substancji wywołujących alergie. Alergie mogą występować w postaci kataru, podrażnienia spojówek, zaczerwienienia skóry, wysypki, astmy. Lek wchłania się szybko z przewodu pokarmowego i zaczyna działać już po 1 godzinie od momentu zastosowania, a efekt jego działania utrzymuje się około 24 godzin.

Zastosowanie Alergiczne sezonowe i niesezonowe podrażnienie błon śluzowych nosa i spojówek, w pokrzywce, świądzie, w uczuleniowych objawach skórnych.

Ostrzeżenie Leku nie należy stososować u osób uczulonych na Astemizol.
Lek może upośledzać sprawność psychofizyczną. dlatego też nie należy prowadzić pojazdów mechanicznych ani wykonywać czynności precyzyjnych w trakcie jego stosowania.

Działania niepożądaneBrak danych statystycznych na temat działań ubocznych, wiadomo jednak że długotrwałe zażywanie leku może powodować gromadzenie wody w organizmie, wzrost wagi ciała oraz łaknienie. Preparat może działać również lekko uspokajająco.

DawkowanieDawkę ustala lekarz. Zazwyczaj Astemizol stosuje się raz dziennie 10 mg przed śniadaniem. Dawka ta dotyczy dorosłych i dzieci o wadze ciała ponad 40 kg. Dzieciom poniżej 40 kg podaje się w przeliczeniu 2 mg/10 kg wagi ciała również raz dziennie. Kuracja trwa 4-6 tygodni.

Ciąża i karmienieIstnieje prawdopodobieństwo, że preparat oddziałuje na płód. Nie wolno zażywać leku w okresie oczekiwania na dziecko
Możliwe, że preparat oddziałuje na karmione dziecko. Nie wolno zażywać go w okresie karmienia.

Opakowaniatabletki 10 mg a 20 szt.linki sponsorowane, reklamy


drugs and supplements

WYKOP GOOGLE BLIPNIJ STUMBLEUPON WYSLIJ
kontakt  
najlepszy kolagen sport dla aktywnych kolagen preparaty na naczynka krwionośne produkty na dziąsła problemy z dziąsłami piękne ciało produkty dla seniorów menopauza produkty dla seniorów wzmocnienie dziąseł i zębów dziąsła kolagen dla seniorów preparaty na naczynka krwionośne wzmocnienie bioder menopauza sport dla aktywnych kolagen na piersi powiększanie piersi jędrna skóra piękne ciało powiększanie piersi jędrne piersi łagodzenie zmarszczek dziąsła problem z cellulitem bóle stawów problemy z dziąsłami cera bóle stawów jędrna skóra produkty na paradontozę na odporność wzmocnienie dziąseł i zębów produkty na piersi menopauza jędrne piersi problem z cellulitem sport dla aktywnych dziąsła menopauza produkty na dziąsła jędrna skóra zmarszczki
kolagen na piersi ranking kolagen redukcja zmarszczek najlepszy kolagen produkty na paznokcie kolagen na stawy produkty na piersi kolagen na dekolt produkty na piersi wzmocnienie bioder jędrne piersi produkty na włosy cellulit jędrna skóra kolagen na piersi kolagen dla seniorów produkty na paradontozę wzmocnienie dziąseł i zębów najlepszy kolagen preparaty na naczynka krwionośne preparaty na naczynka krwionośne ładne włosy piękna cera menopauza ładne włosy wartościowy kolagen kolagen na piersi zmarszczki piękne ciało kolagen na piersi przeciw zmarszczkom redukcja zmarszczek produkty na paradontozę piękne paznokcie kolagen produkty na dziąsła kolagen na dekolt cellulit menopauza preparaty na naczynka krwionośne dziąsła wzmocnienie bioder produkty na włosy sport dla aktywnych
design by anauk group ® © 2000 & 2019