anauk.net MEDYCYNA  
... bo życie jest piękne  
anauk group
ENCYKLOPEDIA LEKÓW ENCYKLOPEDIA ZDROWIA KLASYFIKACJA PROCEDUR MEDYCZNYCH WYKAZ JEDNOSTEK CHOROBOWYCH  
KALKULATOR ALERGIA ASTMA CUKRZYCA MIGRENA NADCIŚNIENIE NOWOTWORY OSTEOPOROZA
 
ALERGIA
ASTMA
CUKRZYCA
DIETA
GRYPA
JOGA
KALKULATOR
MIGRENA
NADCIŚNIENIE
NAZEWNICTWO MEDYCZNE
NOWOTWORY
OSTEOPOROZA
PROFILAKTYKA
PRZEZIĘBIENIE
PRZYCHODNIA
REUMATYZM
ENCYKLOPEDIA LEKÓW - opisy leków
wpisz szukaną frazę:

OPISY LEKÓW SKŁADNIKI LEKÓW LEKI ZWIĄZANE ZE SCHORZENIAMIlinki sponsorowane, reklamy

Spis alfabetyczny
A B C D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ż

LECITON TONIC WITH VITAMINS
Substancje czynne leku:Nicotinamid - patrz również witamina PP
Witamina B1
Witamina B12
Witamina B2
Witamina B6
Witamina E

Forma leku:płyn

Zawartość substancje czynne - lecytyna, witaminy B1, B2, B6, B12, , E, PP.
Sposób działaniaPreparat wielowitaminowy wzmacniający w okresach osłabienia i rekonwalescencji. Preparat znajduje zastosowanie również w zaburzeniach krążenia obwodowego, chorobach włosów, skóry i błon śluzowych, w nadmiernej nerwowości, w zaburzeniach pamięci, trudności w koncentracji uwagi.

Ostrzeżenie Nie wolno podawać w uczuleniu na którykolwiek ze składników leku. Oczekiwany skutek leczenia może ulec zmianie, jeśli preparat stosuje się jednocześnie z innymi lekami. Lek może upośledzać sprawność psychofizyczną, dlatego też nie wolno prowadzić pojazdów mechanicznych, ani wykonywać czynności precyzyjnych w trakcie jego stosowania. Leku nie podaje się dzieciom.

Działania niepożądaneBrak danych

DawkowanieDorośli 1 łyżka stołowa 3 razy dziennie.

Ciąża i karmienieNie należy zażywać leku w okresie ciąży, ze względu na zawartość w nim alkoholu.
Nie wiadomo czy lek przechodzi do mleka matki, należy zatem zasięgnąć opinii lekarza w razie zamiaru stosowania leku w okresie karmienia dziecka piersią.

Opakowaniapłyn 200 mllinki sponsorowane, reklamy


drugs and supplements

WYKOP GOOGLE BLIPNIJ STUMBLEUPON WYSLIJ
kontakt  
wartościowy kolagen produkty na dziąsła preparaty na ładne ciało młody wygląd preparaty na ładne ciało jędrna skóra preparaty na ładne ciało piękna cera wzmocnienie bioder preparaty na ładne ciało cellulit kolagen na cerę problemy z dziąsłami kolagen na piersi produkty dla sportowców wzmocnienie bioder ładna cera wzmocnienie dziąseł i zębów kolagen na stawy kolagen na dekolt produkty na odporność łagodzenie zmarszczek paradontoza kolagen na stawy problemy z dziąsłami preparaty na ładne ciało problem z cellulitem przeciw zmarszczkom kolagen na dekolt najlepszy kolagen cera kolagen na dekolt piękna cera jędrne piersi kolagen na dekolt preparaty na ładne ciało powiększanie piersi jędrne piersi jędrne piersi problemy z dziąsłami powiększanie piersi wzmocnienie bioder dziąsła jędrna skóra
piękne ciało cera jędrna skóra kolagen na dekolt wzmocnienie dziąseł i zębów produkty na włosy powiększanie piersi ładne włosy sport dla aktywnych jędrne piersi zmarszczki redukcja zmarszczek cera jędrna skóra jędrna skóra menopauza dziąsła problem z cellulitem ładna cera cellulit ranking kolagen preparaty na naczynka krwionośne najlepszy kolagen produkty na paradontozę produkty na piersi kolagen na dekolt wartościowy kolagen piękne ciało cera najlepszy kolagen najlepszy kolagen młody wygląd produkty na dziąsła produkty na paradontozę jędrne piersi kolagen na piersi kolagen dla seniorów kolagen na cerę menopauza młody wygląd piękne paznokcie powiększanie piersi produkty na piersi młody wygląd
design by anauk group ® © 2000 & 2018