anauk.net MEDYCYNA  
... bo życie jest piękne  
anauk group
ENCYKLOPEDIA LEKÓW ENCYKLOPEDIA ZDROWIA KLASYFIKACJA PROCEDUR MEDYCZNYCH WYKAZ JEDNOSTEK CHOROBOWYCH  
KALKULATOR ALERGIA ASTMA CUKRZYCA MIGRENA NADCIŚNIENIE NOWOTWORY OSTEOPOROZA
 
ALERGIA
ASTMA
CUKRZYCA
DIETA
GRYPA
JOGA
KALKULATOR
MIGRENA
NADCIŚNIENIE
NAZEWNICTWO MEDYCZNE
NOWOTWORY
OSTEOPOROZA
PROFILAKTYKA
PRZEZIĘBIENIE
PRZYCHODNIA
REUMATYZM
ENCYKLOPEDIA LEKÓW - opisy leków
wpisz szukaną frazę:

OPISY LEKÓW SKŁADNIKI LEKÓW LEKI ZWIĄZANE ZE SCHORZENIAMIlinki sponsorowane, reklamy

Spis alfabetyczny
A B C D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ż

LOCERYL
Substancje czynne leku:Amorolfine

Forma leku:krem 2,5%, lakier do paznokci 5%.

Zawartość substancja czynna - amorolfine.
Sposób działaniaLoceryl jest preparatem przeciwgrzybiczym o szerokim spektrum. Działa na drożdże Candida albicans oraz dermatofity Trychophyton rubrum oraz Trychophyton mentagrophytes.
Amorolfina w postaci lakieru dyfunduje poprzez paznokieć do jego łożyska, gdzie działa na trudnodostępne grzyby. Zastosowana w postaci kremu przenika szybko do skóry właściwej i zapobiega namnażaniu się tam grzyba.

Zastosowanie Leczenie grzybic skóry i paznokci.

Ostrzeżenie Preparatu nie należy stosować w uczuleniu na amorolfinę. W czasie kuracji Locerylem w postaci lakieru nie należy używać kosmetycznego lakieru do paznokci. Załączone do leku pilniczki są jednorazowe. Po użyciu pilniczek wyrzucić. Nie należy używać do piłowania zdrowych paznokci. Leku nie stosuje się u dzieci.

Działania niepożądane1/100- Szybko przemijające uczucie pieczenia bezpośrednio po nałożeniu lakieru lub kremu.

DawkowanieDawkowanie ustala lekarz. Krem - po uprzednim dokładnym umyciu wodą z mydłem i wysuszeniu smarować zakażone miejsca 1 dziennie na noc. Kuracja trwa od 3-6 tygodni.
Lakier - po uprzednim dokładnym oczyszczeniu paznokci i usunięciu przy pomocy pilniczka schorzałej części (po-wierzchnia paznokci) pokrywać lakierem chore paznokcie 1 na tydzień. Przed ponownym zabiegiem zmyć starą warstwę lakieru załączonym do opakowania tamponikiem, oczyścić pilniczkiem jednorazowym, a następnie nałożyć lakier. Kuracja trwa od 6-12 miesięcy.

Ciąża i karmienieO zastosowaniu leku w okresie ciąży musi zadecydować lekarz.
Nie wiadomo czy lek przenika do mleka matki, należy zatem zasięgnąć opinii lekarza w razie zamiaru stosowania preparatu w okresie karmienia dziecka piersią.

Opakowaniakrem 2,5% 20 g; lakier do paznokci 5% 5 ml.linki sponsorowane, reklamy


drugs and supplements

WYKOP GOOGLE BLIPNIJ STUMBLEUPON WYSLIJ
kontakt  
najlepszy kolagen ładne włosy zmarszczki piękne ciało ładne włosy kolagen powiększanie piersi produkty dla seniorów produkty na włosy młody wygląd piękne paznokcie dziąsła problem z cellulitem cera redukcja zmarszczek produkty na paradontozę produkty na piersi produkty na włosy paradontoza problemy z dziąsłami kolagen wzmocnienie bioder problemy z dziąsłami najlepszy kolagen ranking kolagen cera dziąsła bóle stawów ładne włosy dziąsła produkty na paradontozę produkty na piersi cellulit młody wygląd paradontoza łagodzenie zmarszczek kolagen na cerę redukcja zmarszczek menopauza dziąsła preparaty na ładne ciało bóle stawów problemy z dziąsłami kolagen na piersi
ładne włosy bóle stawów preparaty na ładne ciało bóle stawów paradontoza wzmocnienie dziąseł i zębów wzmocnienie bioder sport dla aktywnych paradontoza ładne włosy piękna cera problemy z dziąsłami młody wygląd redukcja zmarszczek kolagen na stawy produkty na włosy kolagen na piersi wzmocnienie bioder piękne paznokcie piękne ciało produkty na dziąsła dziąsła produkty na piersi produkty na piersi ranking kolagen bóle stawów wzmocnienie dziąseł i zębów kolagen na stawy przeciw zmarszczkom łagodzenie zmarszczek produkty na włosy jędrne piersi problem z cellulitem kolagen na cerę przeciw zmarszczkom problemy z dziąsłami ładne włosy produkty dla sportowców menopauza wzmocnienie dziąseł i zębów kolagen dla seniorów sport dla aktywnych zmarszczki piękna cera
design by anauk group ® © 2000 & 2018