anauk.net MEDYCYNA  
... bo życie jest piękne  
anauk group
ENCYKLOPEDIA LEKÓW ENCYKLOPEDIA ZDROWIA KLASYFIKACJA PROCEDUR MEDYCZNYCH WYKAZ JEDNOSTEK CHOROBOWYCH  
KALKULATOR ALERGIA ASTMA CUKRZYCA MIGRENA NADCIŚNIENIE NOWOTWORY OSTEOPOROZA
 
ALERGIA
ASTMA
CUKRZYCA
DIETA
GRYPA
JOGA
KALKULATOR
MIGRENA
NADCIŚNIENIE
NAZEWNICTWO MEDYCZNE
NOWOTWORY
OSTEOPOROZA
PROFILAKTYKA
PRZEZIĘBIENIE
PRZYCHODNIA
REUMATYZM
ENCYKLOPEDIA LEKÓW - opisy leków
wpisz szukaną frazę:

OPISY LEKÓW SKŁADNIKI LEKÓW LEKI ZWIĄZANE ZE SCHORZENIAMIlinki sponsorowane, reklamy

Spis alfabetyczny
A B C D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ż

TANTUM ROSA
Substancje czynne leku:Benzydamine hydrochloride

Forma leku:puder 500 mg

Zawartość substancja czynna - benzydamine hydrochloride
Sposób działaniaPreparat stosuje się położnictwie i ginekologii do odkażania pochwy w stanach zapalnych sromu, pochwy oraz szyjki macicy. Preparat stosuje się również profilaktycznie przed i po zabiegach ginekologicznych.

ZastosowanieZapalenie tkanki łącznej włóknistej, postrzał, zapalenie korzonków nerwowych.

OstrzeżenieTANTUM ROSA należy podawać ostrożnie w chorobie wrzodowej żołądka i dwunastnicy. Lek nie nadaje się do stosowania w infekcjach bakteryjnych. Oczekiwany skutek leczenia może ulec zmianie, jeśli preparat stosuje się jednocześnie z innymi lekami. W takiej sytuacji należy zasięgnąć opinii lekarza.
Leku nie wolno stosować w uczuleniu na benzydaminę.

Działania niepożądaneBrak danych statystycznych na temat działań ubocznych preparatu. Wiadomo jednak, że lek powoduje bóle i zawroty głowy, pobudzenie i niepokój, zaburzenia wzroku (podwójne widzenie). Drżenie mięśni oraz halucynacje.

Dawkowanie1-2 saszetek z pudrem rozpuścić w 1 litrze przegotowanej wody. Tak przyrządzonym roztworem płukać pochwę 1-2 razy dziennie.

Ciąża i karmienieO zastosowaniu preparatu w okresie ciąży decyduje lekarz.
Lek nie przenika do mleka matki.

Opakowaniapuder 500 mg 10 saszetek.linki sponsorowane, reklamy


drugs and supplements

WYKOP GOOGLE BLIPNIJ STUMBLEUPON WYSLIJ
kontakt  
piękne paznokcie redukcja zmarszczek młody wygląd zmarszczki młody wygląd jędrna skóra piękne ciało jędrne piersi produkty dla sportowców kolagen dla seniorów kolagen na piersi redukcja zmarszczek kolagen na stawy bóle stawów kolagen na piersi sport dla aktywnych ładne włosy problemy z dziąsłami wzmocnienie dziąseł i zębów menopauza ładna cera produkty na piersi produkty dla sportowców produkty dla seniorów dziąsła powiększanie piersi kolagen na dekolt piękne paznokcie ranking kolagen kolagen na stawy cera produkty na dziąsła produkty dla sportowców problemy z dziąsłami ładna cera produkty na paradontozę jędrne piersi kolagen na dekolt kolagen na piersi redukcja zmarszczek jędrne piersi cera kolagen na dekolt produkty dla sportowców
jędrne piersi problemy z dziąsłami kolagen na dekolt na odporność dziąsła ranking kolagen menopauza preparaty na ładne ciało kolagen na stawy przeciw zmarszczkom dziąsła produkty na piersi kolagen na piersi wzmocnienie bioder kolagen na piersi produkty na włosy produkty na włosy przeciw zmarszczkom redukcja zmarszczek produkty na włosy produkty dla sportowców zmarszczki jędrne piersi produkty na piersi kolagen na piersi produkty na paznokcie zmarszczki kolagen na cerę najlepszy kolagen redukcja zmarszczek wzmocnienie bioder kolagen na cerę ładne włosy ładna cera ładne włosy piękne paznokcie produkty dla seniorów preparaty na naczynka krwionośne produkty dla seniorów produkty na paradontozę produkty dla seniorów produkty dla seniorów problemy z dziąsłami kolagen na stawy
design by anauk group ® © 2000 & 2018