anauk.net MEDYCYNA  
... bo życie jest piękne  
anauk group
ENCYKLOPEDIA LEKÓW ENCYKLOPEDIA ZDROWIA KLASYFIKACJA PROCEDUR MEDYCZNYCH WYKAZ JEDNOSTEK CHOROBOWYCH  
KALKULATOR ALERGIA ASTMA CUKRZYCA MIGRENA NADCIŚNIENIE NOWOTWORY OSTEOPOROZA
 
ALERGIA
ASTMA
CUKRZYCA
DIETA
GRYPA
JOGA
KALKULATOR
MIGRENA
NADCIŚNIENIE
NAZEWNICTWO MEDYCZNE
NOWOTWORY
OSTEOPOROZA
PROFILAKTYKA
PRZEZIĘBIENIE
PRZYCHODNIA
REUMATYZM
ENCYKLOPEDIA LEKÓW - opisy leków
wpisz szukaną frazę:

OPISY LEKÓW SKŁADNIKI LEKÓW LEKI ZWIĄZANE ZE SCHORZENIAMIlinki sponsorowane, reklamy

Spis alfabetyczny
A B C D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ż

TEBOKAN
Substancje czynne leku:Miłorząb japoński

Forma leku:krople 40 mg/ml; tabletki powlekane 40 mg

Zawartość substancja czynna - miłorząb japoński
Sposób działaniaNalewka zawiera biflawonaidy, które rozszerzają naczynia krwionośne i poprawiają zaopatrzenie tkanek w krew. Preparat polepsza krążenie obwodowe i mózgowe, zapobiega zwapnieniu naczyń, poprawia pamięć, ułatwia koncentrację uwagi. Zwiększa wydolność psychiczną i fizyczną. TEBOKAN stosuje się w stanach nadmiernego przemęczenia umysłowego w zaburzeniach pamięci, w upośledzeniu koncetracji.

ZastosowaniePreparat stosuje się również w zawrotach głowy, zaburzeniach wzroku i słuchu będących następstwem niedokrwienia mózgu. Po urazach czaszki i udarach mózgu. U chorych z miażdżycą tętnic lub zaburzeniami krążenia na tle cukrzycy.

OstrzeżeniePreparatu nie wolno podawać w uczuleniu na miłorząb japoński.

Działania niepożądaneNiekiedy mogą pojawić się miejscowe reakcje skórne, bóle głowy lub zaburzenia trawienne.

DawkowanieZazwyczaj 1 tabletka 3-4 razy dziennie z niewielką ilością płynu. Krople - 20 kropli 2-4 razy dziennie.

Ciąża i karmienieOgraniczone doświadczenia ze stosowaniem leku w okresie ciąży, należy zatem zasięgnąć opinii lekarza w razie zamiaru stosowania preparatu podczas ciąży.
Preparat przenika do mleka matki, lecz oddziaływanie leku na karmione dziecko jest mało prawdopodobne. Zamiar stosowania leku podczas karmienia piersią należy jednak omówić z lekarzem.

Opakowaniakrople 40 mg/ml á 25 ml, á 50 ml; tabletki powlekane 40 mg á 20 szt., á 50 szt.linki sponsorowane, reklamy


drugs and supplements

WYKOP GOOGLE BLIPNIJ STUMBLEUPON WYSLIJ
kontakt  
powiększanie piersi jędrne piersi kolagen produkty na dziąsła problemy z dziąsłami młody wygląd najlepszy kolagen ranking kolagen ładne włosy redukcja zmarszczek powiększanie piersi piękna cera produkty na piersi łagodzenie zmarszczek dziąsła ranking kolagen preparaty na naczynka krwionośne jędrna skóra na odporność sport dla aktywnych zmarszczki piękna cera cera ranking kolagen produkty na włosy problem z cellulitem piękne ciało wzmocnienie dziąseł i zębów preparaty na naczynka krwionośne kolagen na cerę produkty dla seniorów kolagen produkty na dziąsła przeciw zmarszczkom najlepszy kolagen produkty dla seniorów ładna cera kolagen produkty na dziąsła redukcja zmarszczek młody wygląd zmarszczki kolagen na piersi produkty na włosy
jędrne piersi ranking kolagen problemy z dziąsłami produkty na włosy jędrne piersi zmarszczki ładna cera łagodzenie zmarszczek sport dla aktywnych menopauza kolagen na cerę jędrne piersi cera produkty na paradontozę łagodzenie zmarszczek menopauza ładna cera dziąsła wartościowy kolagen produkty dla seniorów produkty na dziąsła problemy z dziąsłami produkty dla sportowców produkty na paradontozę problemy z dziąsłami piękne paznokcie piękne paznokcie cellulit sport dla aktywnych ładne włosy produkty na włosy łagodzenie zmarszczek redukcja zmarszczek piękne paznokcie menopauza produkty na dziąsła kolagen na cerę powiększanie piersi wzmocnienie dziąseł i zębów wzmocnienie bioder ładna cera ładne włosy piękna cera menopauza
design by anauk group ® © 2000 & 2019