anauk.net MEDYCYNA  
... bo życie jest piękne  
anauk group
ENCYKLOPEDIA LEKÓW ENCYKLOPEDIA ZDROWIA KLASYFIKACJA PROCEDUR MEDYCZNYCH WYKAZ JEDNOSTEK CHOROBOWYCH  
KALKULATOR ALERGIA ASTMA CUKRZYCA MIGRENA NADCIŚNIENIE NOWOTWORY OSTEOPOROZA
 
ALERGIA
ASTMA
CUKRZYCA
DIETA
GRYPA
JOGA
KALKULATOR
MIGRENA
NADCIŚNIENIE
NAZEWNICTWO MEDYCZNE
NOWOTWORY
OSTEOPOROZA
PROFILAKTYKA
PRZEZIĘBIENIE
PRZYCHODNIA
REUMATYZM
ENCYKLOPEDIA LEKÓW - opisy leków
wpisz szukaną frazę:

OPISY LEKÓW SKŁADNIKI LEKÓW LEKI ZWIĄZANE ZE SCHORZENIAMIlinki sponsorowane, reklamy

Spis alfabetyczny
A B C D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ż

TETRACEMATE DICOBALTIQUE
Forma leku:iniekcje 15 mg/ml

Zawartość substancja czynna - dicobalt edetate
Sposób działaniaTETRACEMATE DICOBALTIQUE jest preparatem wiążącym cyjanki. Sole kobaltu tworzą z cyjankami nietoksyczne związki.

ZastosowanieZatrucie cyjankami.

OstrzeżeniePreparat należy podawać wyłącznie w przypadkach zatrucia cyjankami. Jeśli w ustroju nie ma jonów cyjankowych, lek jest toksyczny.

Działania niepożądaneCzęstoskurcz, niedociśnienie tętnicze, wymioty, reakcje alergiczne, obrzęk szyi i twarzy, wysypka, bóle w klatce piersiowej, zaburzenia akcji serca.

DawkowanieDawkę ustala lekarz. Lek stosuje się wyłącznie w leczeniu szpitalnym. Zastrzyki wykonuje wyłącznie służba zdrowia, która udziela bliższych informacji o leku. Zazwyczaj poleca się wstrzyknięcie dożylne 300 mg leku.

Opakowaniainiekcje 15 mg/ml 1 ampułka po 20 ml.linki sponsorowane, reklamy


drugs and supplements

WYKOP GOOGLE BLIPNIJ STUMBLEUPON WYSLIJ
kontakt  
powiększanie piersi preparaty na ładne ciało redukcja zmarszczek produkty na dziąsła produkty na dziąsła produkty na paznokcie wzmocnienie dziąseł i zębów na odporność problem z cellulitem łagodzenie zmarszczek problem z cellulitem sport dla aktywnych cellulit problem z cellulitem preparaty na ładne ciało młody wygląd kolagen na dekolt kolagen na cerę bóle stawów cera piękna cera cellulit kolagen kolagen na piersi cellulit jędrna skóra zmarszczki ładna cera najlepszy kolagen produkty dla seniorów menopauza cellulit problem z cellulitem najlepszy kolagen paradontoza piękne paznokcie bóle stawów problem z cellulitem przeciw zmarszczkom piękna cera redukcja zmarszczek bóle stawów ranking kolagen młody wygląd
produkty na piersi kolagen na cerę najlepszy kolagen produkty dla seniorów zmarszczki wzmocnienie dziąseł i zębów paradontoza piękna cera kolagen na dekolt jędrna skóra produkty na paradontozę najlepszy kolagen produkty na włosy kolagen na stawy ładna cera łagodzenie zmarszczek kolagen na dekolt młody wygląd preparaty na naczynka krwionośne produkty na paradontozę jędrna skóra zmarszczki zmarszczki dziąsła cera produkty na piersi kolagen na cerę wzmocnienie bioder najlepszy kolagen zmarszczki kolagen kolagen na cerę kolagen na stawy piękne paznokcie piękne paznokcie ładna cera wzmocnienie dziąseł i zębów piękna cera ranking kolagen wzmocnienie dziąseł i zębów wzmocnienie bioder kolagen na dekolt wartościowy kolagen cera
design by anauk group ® © 2000 & 2019