anauk.net MEDYCYNA  
... bo życie jest piękne  
anauk group
ENCYKLOPEDIA LEKÓW ENCYKLOPEDIA ZDROWIA KLASYFIKACJA PROCEDUR MEDYCZNYCH WYKAZ JEDNOSTEK CHOROBOWYCH  
KALKULATOR ALERGIA ASTMA CUKRZYCA MIGRENA NADCIŚNIENIE NOWOTWORY OSTEOPOROZA
 
ALERGIA
ASTMA
CUKRZYCA
DIETA
GRYPA
JOGA
KALKULATOR
MIGRENA
NADCIŚNIENIE
NAZEWNICTWO MEDYCZNE
NOWOTWORY
OSTEOPOROZA
PROFILAKTYKA
PRZEZIĘBIENIE
PRZYCHODNIA
REUMATYZM
ENCYKLOPEDIA LEKÓW - opisy leków
wpisz szukaną frazę:

OPISY LEKÓW SKŁADNIKI LEKÓW LEKI ZWIĄZANE ZE SCHORZENIAMIlinki sponsorowane, reklamy

Spis alfabetyczny
A B C D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ż

TILAVIST
Substancje czynne leku:Nedocromil sodium

Forma leku:krople do oczu 2%

Zawartość substancja czynna - nedocromil
Sposób działaniaTilavist ma właściwości przeciwzapalne i przeciwalergiczne. Nedo-cromil zawarty w preparacie powstrzymuje wydzielanie się histaminy, leukotrienów oraz cytochin, które są odpowiedzialne za reakcje alergiczne. Preparat zaczyna działać w 15 minut po zakropieniu oka.

Zastosowanie Alergiczne zapalenie spojówek

Ostrzeżenie Pacjenci uczuleni na nedocromil nie mogą stosować preparatu. Leku nie podaje się dzieciom poniżej 6 roku życia. W trakcie leczenia nie należy używać szkieł kontaktowych, ponieważ mogą one ulec przebarwieniu pod wpływem zawartego w kroplach środka konserwującego.

Działania niepożądane>1/100
- Przejściowe podrażnienie spojówek.

DawkowanieDawkę ustala okulista. Zazwyczaj 1 kropla do każdego worka spojówkowego 2 razy dziennie. W przewlekłych ropnych stanach zapalnych podaje się 1 kroplę do każdego worka spojówkowego 4 razy dziennie. Leczenie powinno trwać tak długo, jak długo pacjent znajduje się w zasięgu czynnika wywołującego uczulenie.

Ciąża i karmienieOgraniczone doświadczenia ze stosowaniem leku w okresie ciąży, należy zatem zasięgnąć opinii lekarza w razie zamiaru stosowania Tilavistu podczas ciąży.
Leczenie można kontynuować w trakcie karmienia dziecka piersią

PrzechowywanieLek należy chronić przed światłem i przechowywać w temperaturze pokojowej. Preparat traci ważność w miesiąc po otwarciu opakowania.

Opakowaniakrople do oczu 2% ß 5 mllinki sponsorowane, reklamy


drugs and supplements

WYKOP GOOGLE BLIPNIJ STUMBLEUPON WYSLIJ
kontakt  
preparaty na naczynka krwiono┼Ťne produkty na w┼éosy preparaty na naczynka krwiono┼Ťne wzmocnienie bioder kolagen na stawy zmarszczki warto┼Ťciowy kolagen j─Ödrne piersi kolagen zmarszczki dzi─ůs┼éa cera ┼éadna cera preparaty na ┼éadne cia┼éo redukcja zmarszczek j─Ödrne piersi dzi─ůs┼éa pi─Ökne cia┼éo ┼éagodzenie zmarszczek preparaty na ┼éadne cia┼éo produkty dla sportowc├│w ┼éadne w┼éosy produkty na paradontoz─Ö produkty na paznokcie ┼éadne w┼éosy wzmocnienie bioder cellulit przeciw zmarszczkom preparaty na naczynka krwiono┼Ťne warto┼Ťciowy kolagen menopauza najlepszy kolagen ┼éadna cera problemy z dzi─ůs┼éami cellulit kolagen na piersi produkty na dzi─ůs┼éa preparaty na naczynka krwiono┼Ťne kolagen na stawy b├│le staw├│w produkty na dzi─ůs┼éa ranking kolagen powi─Ökszanie piersi menopauza
kolagen na dekolt przeciw zmarszczkom najlepszy kolagen najlepszy kolagen powi─Ökszanie piersi cellulit produkty na piersi b├│le staw├│w sport dla aktywnych ┼éadne w┼éosy kolagen na cer─Ö redukcja zmarszczek warto┼Ťciowy kolagen cellulit ┼éagodzenie zmarszczek kolagen dla senior├│w produkty na piersi wzmocnienie bioder j─Ödrne piersi produkty na odporno┼Ť─ç produkty na piersi przeciw zmarszczkom ┼éadne w┼éosy przeciw zmarszczkom j─Ödrne piersi kolagen dla senior├│w produkty dla sportowc├│w produkty na w┼éosy produkty na paradontoz─Ö j─Ödrne piersi ┼éadne w┼éosy b├│le staw├│w problem z cellulitem menopauza produkty dla senior├│w produkty dla sportowc├│w najlepszy kolagen j─Ödrna sk├│ra problem z cellulitem produkty dla sportowc├│w kolagen na stawy produkty dla sportowc├│w preparaty na ┼éadne cia┼éo sport dla aktywnych
design by anauk group ® © 2000 & 2019