anauk.net MEDYCYNA  
... bo życie jest piękne  
anauk group
ENCYKLOPEDIA LEKÓW ENCYKLOPEDIA ZDROWIA KLASYFIKACJA PROCEDUR MEDYCZNYCH WYKAZ JEDNOSTEK CHOROBOWYCH  
KALKULATOR ALERGIA ASTMA CUKRZYCA MIGRENA NADCIŚNIENIE NOWOTWORY OSTEOPOROZA
 
ALERGIA
ASTMA
CUKRZYCA
DIETA
GRYPA
JOGA
KALKULATOR
MIGRENA
NADCIŚNIENIE
NAZEWNICTWO MEDYCZNE
NOWOTWORY
OSTEOPOROZA
PROFILAKTYKA
PRZEZIĘBIENIE
PRZYCHODNIA
REUMATYZM
ENCYKLOPEDIA LEKÓW - opisy leków
wpisz szukaną frazę:

OPISY LEKÓW SKŁADNIKI LEKÓW LEKI ZWIĄZANE ZE SCHORZENIAMI



linki sponsorowane, reklamy





Spis alfabetyczny
A B C D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ż

TRIOXAZIN
Substancje czynne leku:Trimetozine

Forma leku:tabletki 300 mg.

Zawartość substancja czynna - trimetozine.
Sposób działaniaTrioxazin działa przeciwlękowo. Preparat nie zmniejsza napięcia mięśni szkieletowych, nie działa również przeciwdrgawkowo. Działanie leku następuje w 15 minut po zażyciu.

Zastosowanie Stany niepokoju i napięcia psychicznego. Zaburzenia snu na tle nerwowym. Nerwice.

Ostrzeżenie Leku nie należy podawać w uczuleniu na trimetozine. Lek może wywołać uzależnienie. Oczekiwany skutek leczenia może ulec zmianie, jeśli Trioxazin stosuje się jednocześnie z innymi lekami. Należy więc poradzić się lekarza w razie zamiaru stosowania innych leków łącznie z preparatem.
Lek może upośledzać sprawność psychofizyczną, dlatego też nie należy prowadzić pojazdów mechanicznych, ani wykonywać czynności precyzyjnych w trakcie jego stosowania.
Nie należy spożywać alkoholu w trakcie leczenia, ponieważ alkohol wzmaga działanie preparatu.

Działania niepożądane>1/100- Suchość błon śluzowych jamy ustnej. Senność. Uczucie zmęczenia.

DawkowanieDawkowanie ustala lekarz specjalista. Zazwyczaj podaje się 300 mg 3 razy dziennie.

Ciąża i karmienieOgraniczone doświadczenia ze stosowaniem leku w okresie ciąży, należy zatem zasięgnąć opinii lekarza w razie zamiaru stosowania preparatu podczas ciąży.
Istnieje prawdopodobieństwo, że preparat oddziałuje na karmione dziecko. Nie wolno zażywać leku w okresie karmienia.

Opakowaniatabletki 300 mg á 20 szt.



linki sponsorowane, reklamy














drugs and supplements





WYKOP GOOGLE BLIPNIJ STUMBLEUPON WYSLIJ
kontakt  
kolagen na cerę zmarszczki powiększanie piersi łagodzenie zmarszczek paradontoza jędrna skóra kolagen na piersi redukcja zmarszczek kolagen dla seniorów wartościowy kolagen produkty na piersi kolagen na dekolt cera preparaty na naczynka krwionośne młody wygląd najlepszy kolagen preparaty na ładne ciało zmarszczki cera wzmocnienie dziąseł i zębów przeciw zmarszczkom wartościowy kolagen jędrne piersi produkty na piersi kolagen na dekolt powiększanie piersi wzmocnienie bioder kolagen na piersi łagodzenie zmarszczek problem z cellulitem wzmocnienie dziąseł i zębów młody wygląd produkty na włosy najlepszy kolagen wartościowy kolagen wzmocnienie dziąseł i zębów paradontoza menopauza piękne ciało produkty na paradontozę paradontoza jędrna skóra dziąsła paradontoza
preparaty na naczynka krwionośne paradontoza cera młody wygląd cellulit produkty na włosy łagodzenie zmarszczek kolagen na piersi paradontoza jędrne piersi menopauza produkty dla sportowców kolagen na stawy wzmocnienie bioder kolagen na piersi piękne paznokcie najlepszy kolagen bóle stawów piękne ciało zmarszczki produkty na włosy łagodzenie zmarszczek paradontoza produkty na odporność łagodzenie zmarszczek zmarszczki produkty na dziąsła produkty na włosy zmarszczki preparaty na ładne ciało menopauza powiększanie piersi cellulit łagodzenie zmarszczek młody wygląd paradontoza piękne ciało produkty dla sportowców kolagen na dekolt ładne włosy łagodzenie zmarszczek piękne paznokcie piękne ciało cera
design by anauk group ® © 2000 & 2018