anauk.net MEDYCYNA  
... bo życie jest piękne  
anauk group
ENCYKLOPEDIA LEKÓW ENCYKLOPEDIA ZDROWIA KLASYFIKACJA PROCEDUR MEDYCZNYCH WYKAZ JEDNOSTEK CHOROBOWYCH  
KALKULATOR ALERGIA ASTMA CUKRZYCA MIGRENA NADCIŚNIENIE NOWOTWORY OSTEOPOROZA
 
ALERGIA
ASTMA
CUKRZYCA
DIETA
GRYPA
JOGA
KALKULATOR
MIGRENA
NADCIŚNIENIE
NAZEWNICTWO MEDYCZNE
NOWOTWORY
OSTEOPOROZA
PROFILAKTYKA
PRZEZIĘBIENIE
PRZYCHODNIA
REUMATYZM
ENCYKLOPEDIA LEKÓW - opisy leków
wpisz szukaną frazę:

OPISY LEKÓW SKŁADNIKI LEKÓW LEKI ZWIĄZANE ZE SCHORZENIAMIlinki sponsorowane, reklamy

Spis alfabetyczny
A B C D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ż

SIRUPUS Plantaginis PhytoPharm
Nazwa międzynarodowa:Plantago lanceolata
Inne spotykane nazwy leku:Plantago lanceolata
Wyci?g z li?ci babki lancetowatej
Plantaginis lanceolatae extractum fluidum
Substancje czynne leku:Babki lancetowej liść

ATC:R05CA Leki wykrztu?ne

Forma leku:syrop 506 mg/5 ml

Inne leki związane ze schorzeniamiKaszel Zapalenie oskrzeli Zapalenie gardła Zapalenie jamy ustnej

Zawartość5 ml syropu zawiera 506 mg wyciągu płynnego z ziela babki lancetowatej oraz 0,08 g etanolu.
Sposób działaniaPreparat pochodzenia naturalnego o działaniu osłaniającym na błonę śluzową jamy ustnej i gardła. Działa także przeciwzapalnie, przeciwbakteryjnie i ściągająco.

DawkowanieDorośli po łyżce 3-4 razy dziennie; dzieci po łyżeczce 3-4 razy dziennie.

Doustnie. Dorośli: 10 ml preparatu 3 razy dziennie. Dzieci 3-6 r.ż.: 2,5 ml 3 razy dziennie. Dzieci 7-12 r.ż.: 5 ml 3 razy dziennie.

WskazaniaPodrażnienia i łagodne stany zapalne jamy ustnej i gardła, kaszel. Tradycyjnie stosowany w nieżytach górnych dróg oddechowych. Wspomagająco w grypie, jako środek osłaniający błonę śluzową gardła.

UwagiStosowanie zgodnie z zaleconym dawkowaniem nie powoduje przekroczenia poziomu fizjologicznego alkoholu we krwi.

Ciąża i karmienieBezpieczeństwo stosowania w ciąży i okresie karmienia piersią nie zostało ustalone, dlatego dopuszcza się stosowanie jedynie w przypadku, gdy spodziewane korzyści dla matki przewyższają potencjalne ryzyko dla płodu.

Opakowaniasyrop: (647 mg/5 ml) but. 125 glinki sponsorowane, reklamy


drugs and supplements

WYKOP GOOGLE BLIPNIJ STUMBLEUPON WYSLIJ
kontakt  
produkty na dziąsła preparaty na naczynka krwionośne łagodzenie zmarszczek preparaty na ładne ciało kolagen piękna cera preparaty na ładne ciało najlepszy kolagen cera wartościowy kolagen zmarszczki dziąsła wartościowy kolagen produkty dla sportowców problemy z dziąsłami kolagen na dekolt ładne włosy produkty na paznokcie wzmocnienie dziąseł i zębów kolagen dla seniorów przeciw zmarszczkom piękna cera młody wygląd kolagen na stawy kolagen na piersi paradontoza kolagen na stawy produkty na dziąsła produkty na piersi paradontoza problemy z dziąsłami powiększanie piersi sport dla aktywnych produkty na odporność problem z cellulitem dziąsła przeciw zmarszczkom preparaty na ładne ciało wzmocnienie dziąseł i zębów cera produkty na piersi najlepszy kolagen problem z cellulitem ładne włosy
kolagen na piersi preparaty na naczynka krwionośne problemy z dziąsłami produkty na dziąsła ranking kolagen wzmocnienie bioder paradontoza produkty na piersi piękne ciało ładna cera produkty na włosy dziąsła sport dla aktywnych dziąsła piękne ciało produkty na piersi produkty na włosy paradontoza preparaty na ładne ciało produkty dla sportowców produkty dla seniorów dziąsła kolagen na dekolt najlepszy kolagen problemy z dziąsłami preparaty na naczynka krwionośne bóle stawów młody wygląd paradontoza jędrna skóra cera kolagen kolagen na dekolt wzmocnienie bioder cellulit produkty na dziąsła wzmocnienie dziąseł i zębów kolagen na stawy sport dla aktywnych wzmocnienie dziąseł i zębów ładna cera produkty na dziąsła kolagen na piersi preparaty na naczynka krwionośne
design by anauk group ® © 2000 & 2018