anauk.net MEDYCYNA  
... bo życie jest piękne  
anauk group
ENCYKLOPEDIA LEKÓW ENCYKLOPEDIA ZDROWIA KLASYFIKACJA PROCEDUR MEDYCZNYCH WYKAZ JEDNOSTEK CHOROBOWYCH  
KALKULATOR ALERGIA ASTMA CUKRZYCA MIGRENA NADCIŚNIENIE NOWOTWORY OSTEOPOROZA
 
ALERGIA
ASTMA
CUKRZYCA
DIETA
GRYPA
JOGA
KALKULATOR
MIGRENA
NADCIŚNIENIE
NAZEWNICTWO MEDYCZNE
NOWOTWORY
OSTEOPOROZA
PROFILAKTYKA
PRZEZIĘBIENIE
PRZYCHODNIA
REUMATYZM
ENCYKLOPEDIA LEKÓW - opisy leków
wpisz szukaną frazę:

OPISY LEKÓW SKŁADNIKI LEKÓW LEKI ZWIĄZANE ZE SCHORZENIAMIlinki sponsorowane, reklamy

Spis alfabetyczny
A B C D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ż

CARDIOL C
Inne spotykane nazwy leku:Rosa sp.
Wyci?g p?ynny z owocu dzikiej r?y
Substancje czynne leku:Głogu owoce
Kola orzechy
Konwalia
Kozłek lekarski (waleriana)
Miłek wiosenny
Róży dzikiej owoc

Forma leku:krople

Zawartość substancje czynne - nalewka z miłka wiosennego, konwalii, kozłka lekarskiego, głogu, wyciąg z orzeszków kola.
Sposób działaniaZwiązki czynne zawarte w nalewce miłka (adonis vernalis) i konwalii (convallaria) działają pobudzająco na mięsień sercowy, nalewka głogu (tinctura crataegi) rozszerza naczynia wieńcowe, obniża lekko ciśnienie i działa uspokajająco. Nalewka kozłka lekarskiego (tinctura valerianae) działa łagodnie uspokajająco. Płynny wyciąg z nasion kola (extr. colae) podwyższa ciśnienie.

ZastosowanieNerwica serca, zwapnienie żył, niewydolność krążenia. Preparat o niezbyt dużym znaczeniu leczniczym, należy do starszej generacji leków.

Dawkowanie20-30 kropli 2-3 razy dziennie.

Ciąża i karmienieOgraniczone doświadczenia ze stosowaniem leku w okresie ciąży, należy zatem zasięgnąć opinii lekarza w razie zamiaru stosowania preparatu podczas ciąży.
Nie wiadomo czy lek przenika do mleka matki, należy zatem zasięgnąć opinii lekarza w razie zamiaru stosowania leku w okresie karmienia dziecka piersią.

Opakowaniakrople a 40 glinki sponsorowane, reklamy


drugs and supplements

WYKOP GOOGLE BLIPNIJ STUMBLEUPON WYSLIJ
kontakt  
kolagen produkty na dziąsła jędrne piersi problemy z dziąsłami problemy z dziąsłami kolagen na cerę bóle stawów ładne włosy produkty dla sportowców cera ranking kolagen ranking kolagen paradontoza piękne paznokcie produkty dla sportowców piękne ciało piękne ciało kolagen na stawy produkty na dziąsła kolagen dla seniorów najlepszy kolagen wzmocnienie bioder jędrne piersi preparaty na naczynka krwionośne problem z cellulitem młody wygląd powiększanie piersi produkty na piersi wzmocnienie bioder łagodzenie zmarszczek problem z cellulitem powiększanie piersi preparaty na naczynka krwionośne wzmocnienie dziąseł i zębów produkty dla seniorów piękne paznokcie preparaty na ładne ciało ładna cera wartościowy kolagen produkty na paradontozę piękna cera ładne włosy kolagen na dekolt kolagen na cerę
piękne paznokcie produkty na włosy redukcja zmarszczek kolagen na stawy kolagen na dekolt produkty na włosy łagodzenie zmarszczek ładne włosy bóle stawów piękne ciało produkty dla sportowców problem z cellulitem produkty dla sportowców jędrne piersi produkty na piersi przeciw zmarszczkom wzmocnienie bioder preparaty na ładne ciało powiększanie piersi najlepszy kolagen kolagen na piersi menopauza kolagen na stawy kolagen na dekolt produkty na paznokcie produkty na paradontozę wzmocnienie dziąseł i zębów kolagen na dekolt redukcja zmarszczek wzmocnienie dziąseł i zębów preparaty na naczynka krwionośne preparaty na ładne ciało preparaty na ładne ciało menopauza kolagen na piersi produkty dla sportowców zmarszczki ładne włosy jędrna skóra piękne paznokcie sport dla aktywnych piękna cera piękne ciało produkty na dziąsła
design by anauk group ® © 2000 & 2019