anauk.net MEDYCYNA  
... bo życie jest piękne  
anauk group
ENCYKLOPEDIA LEKÓW ENCYKLOPEDIA ZDROWIA KLASYFIKACJA PROCEDUR MEDYCZNYCH WYKAZ JEDNOSTEK CHOROBOWYCH  
KALKULATOR ALERGIA ASTMA CUKRZYCA MIGRENA NADCIŚNIENIE NOWOTWORY OSTEOPOROZA
 
ALERGIA
ASTMA
CUKRZYCA
DIETA
GRYPA
JOGA
KALKULATOR
MIGRENA
NADCIŚNIENIE
NAZEWNICTWO MEDYCZNE
NOWOTWORY
OSTEOPOROZA
PROFILAKTYKA
PRZEZIĘBIENIE
PRZYCHODNIA
REUMATYZM
ENCYKLOPEDIA LEKÓW - opisy leków
wpisz szukaną frazę:

OPISY LEKÓW SKŁADNIKI LEKÓW LEKI ZWIĄZANE ZE SCHORZENIAMIlinki sponsorowane, reklamy

Spis alfabetyczny
A B C D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ż

CEPAN
Inne spotykane nazwy leku:Allium cepa
Ekstrakt p?ynny z cebuli
Allii cepae extractum fluidum
Substancje czynne leku:Allantoine
Cebula
Heparin sodium
Rumianku koszyczek

Forma leku:maść.

Zawartość substancje czynne - wyciąg z cebuli, wyciąg z rumianku, sól sodowa heparyny, alantoina.
Sposób działaniaSkładniki leku wpływają na budowanie się tkanki łącznej i zapobiegają tworzeniu się blizn. Krem powoduje uelastycznienie, spłaszczenie i zblednięcie blizn. Maść przyspiesza regenerację tkanki, nawilża naskórek i dzięki temu zmniejsza uczucie napięcia i świądu.

Zastosowanie Leczenie oparzeń, blizn również po zabiegach chirurgicznych; leczenie przykurczy, owrzodzeń i czyraków oraz trądzika młodzieńczego.

Ostrzeżenie U pacjentów cierpiących na uczulenia nie należy stosować opatrunków okluzyjnych (bez dostępu powietrza).

Działania niepożądaneNie zaobserwowano jakichkolwiek działań ubocznych.

DawkowanieKrem nakładać cienką warstwą na bliznę 2-3 razy dziennie, lekko masując. Krem można stosować po całkowitym zagojeniu się rany. W zależności od wieku blizny leczenie trwa od kilku tygodni do kilku miesięcy. Najlepsze rezultaty osiąga się w leczeniu świeżych blizn.

Opakowaniakrem a 35 g.linki sponsorowane, reklamy


drugs and supplements

WYKOP GOOGLE BLIPNIJ STUMBLEUPON WYSLIJ
kontakt  
cera preparaty na naczynka krwionośne redukcja zmarszczek produkty na piersi preparaty na naczynka krwionośne na odporność redukcja zmarszczek cellulit przeciw zmarszczkom produkty na paznokcie łagodzenie zmarszczek menopauza produkty na paradontozę produkty dla seniorów kolagen na stawy piękne paznokcie kolagen na stawy produkty na piersi produkty na dziąsła wzmocnienie dziąseł i zębów piękne ciało preparaty na naczynka krwionośne produkty dla sportowców kolagen na stawy jędrne piersi powiększanie piersi ładna cera produkty dla seniorów cellulit produkty na paznokcie kolagen na dekolt kolagen dla seniorów piękna cera menopauza piękne paznokcie wzmocnienie bioder jędrne piersi menopauza preparaty na naczynka krwionośne dziąsła produkty na paradontozę kolagen wzmocnienie dziąseł i zębów kolagen na cerę
wzmocnienie bioder jędrne piersi kolagen kolagen na cerę produkty na włosy produkty na paradontozę kolagen na piersi produkty na włosy ładna cera dziąsła ładne włosy piękne ciało kolagen na dekolt produkty na paznokcie cera preparaty na ładne ciało bóle stawów piękna cera najlepszy kolagen sport dla aktywnych dziąsła produkty dla seniorów produkty na paznokcie piękne ciało preparaty na ładne ciało bóle stawów preparaty na naczynka krwionośne zmarszczki piękna cera wartościowy kolagen kolagen dla seniorów produkty na włosy dziąsła łagodzenie zmarszczek ranking kolagen kolagen na piersi wzmocnienie dziąseł i zębów sport dla aktywnych produkty na paradontozę łagodzenie zmarszczek najlepszy kolagen cera piękne ciało piękna cera
design by anauk group ® © 2000 & 2019