anauk.net MEDYCYNA  
... bo życie jest piękne  
anauk group
ENCYKLOPEDIA LEKÓW ENCYKLOPEDIA ZDROWIA KLASYFIKACJA PROCEDUR MEDYCZNYCH WYKAZ JEDNOSTEK CHOROBOWYCH  
KALKULATOR ALERGIA ASTMA CUKRZYCA MIGRENA NADCIŚNIENIE NOWOTWORY OSTEOPOROZA
 
ALERGIA
ASTMA
CUKRZYCA
DIETA
GRYPA
JOGA
KALKULATOR
MIGRENA
NADCIŚNIENIE
NAZEWNICTWO MEDYCZNE
NOWOTWORY
OSTEOPOROZA
PROFILAKTYKA
PRZEZIĘBIENIE
PRZYCHODNIA
REUMATYZM
ENCYKLOPEDIA LEKÓW - opisy leków
wpisz szukaną frazę:

OPISY LEKÓW SKŁADNIKI LEKÓW LEKI ZWIĄZANE ZE SCHORZENIAMIlinki sponsorowane, reklamy

Spis alfabetyczny
A B C D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ż

DESURIC
Substancje czynne leku:Benzbromarone

Forma leku:tabletki 100 mg.

Inne leki związane ze schorzeniamiDna

Zawartość substancja czynna - benzbromarone.
Sposób działaniaDesuric zwiększa wydzielanie kwasu moczowego oraz obniża jego stężenie w surowicy. Preparat działa silnie i szybko.

Zastosowanie Dna. Przewlekłe zapalenie stawów na tle dny. Nadmierne stężenie kwasu moczowego w organizmie, które może towarzyszyć cukrzycy, łuszczycy, chorobie gośćcowej, a także pojawić się w wyniku leczenia radiologicznego.

Ostrzeżenie Leku nie wolno podawać w ostrej niewydolności nerek, w ostrych napadach dny. Pacjenci cierpiący na kamicę moczanową powinni powiadomić o tym lekarza przed rozpoczęciem kuracji Desuricem.
Nie należy spożywać alkoholu w trakcie leczenia, ponieważ alkohol wzmaga działanie preparatu.
Oczekiwany skutek leczenia może ulec zmianie, jeśli Desuric stosuje się jednocześnie z innymi lekami. Zamiar stosowania innych leków w trakcie kuracji preparatem należy omówić z lekarzem.

Działania niepożądaneBrak danych statystycznych na temat działania leku, wiadomo jednak, że Desuric może spowodować zaburzenia przewodu pokarmowego, ból głowy oraz zmiany w funkcji wątroby. Na początku leczenia może również nastąpić zaostrzenie objawów choroby.

DawkowanieDawkę ustala lekarz. Zazwyczaj lek podaje się w dawce 100 mg dziennie jednorazowo lub w dawce podzielonej. Dawka podtrzymująca wynosi zazwyczaj 50 mg dziennie. Leczenie trwa na ogół 2-3 tygodni. W trakcie zażywania leku zalecane jest spożywanie dużej ilości płynów.

Ciąża i karmienieIstnieje prawdopodobieństwo, że preparat oddziałuje na płód. Nie wolno zażywać leku w okresie ciąży. Istnieje prawdopodobieństwo, że preparat oddziałuje na karmione dziecko. Nie wolno zażywać leku w okresie karmienia.

Opakowaniatabletki 100 mg a 30 szt.linki sponsorowane, reklamy


drugs and supplements

WYKOP GOOGLE BLIPNIJ STUMBLEUPON WYSLIJ
kontakt  
produkty na włosy jędrne piersi piękne ciało produkty na włosy piękna cera produkty dla seniorów jędrna skóra menopauza cera kolagen na piersi cellulit zmarszczki kolagen na dekolt jędrna skóra produkty na włosy powiększanie piersi produkty na włosy kolagen zmarszczki problem z cellulitem ładne włosy produkty na paznokcie powiększanie piersi ładne włosy ranking kolagen bóle stawów paradontoza cera redukcja zmarszczek produkty na włosy cellulit cera zmarszczki piękne ciało powiększanie piersi jędrna skóra zmarszczki produkty na odporność problemy z dziąsłami produkty dla sportowców paradontoza najlepszy kolagen ładne włosy wzmocnienie dziąseł i zębów
sport dla aktywnych paradontoza wartościowy kolagen ładna cera piękne paznokcie kolagen dla seniorów piękna cera kolagen dla seniorów kolagen na cerę piękna cera produkty na piersi problem z cellulitem kolagen na dekolt jędrne piersi sport dla aktywnych produkty dla sportowców produkty dla seniorów piękna cera produkty dla seniorów preparaty na ładne ciało ładna cera przeciw zmarszczkom piękne paznokcie produkty na włosy jędrne piersi łagodzenie zmarszczek najlepszy kolagen preparaty na naczynka krwionośne wartościowy kolagen piękne ciało kolagen na stawy cellulit dziąsła redukcja zmarszczek kolagen na stawy kolagen na cerę wzmocnienie bioder produkty na piersi preparaty na ładne ciało kolagen dla seniorów problem z cellulitem produkty na dziąsła zmarszczki kolagen na stawy
design by anauk group ® © 2000 & 2018