anauk.net MEDYCYNA  
... bo życie jest piękne  
anauk group
ENCYKLOPEDIA LEKÓW ENCYKLOPEDIA ZDROWIA KLASYFIKACJA PROCEDUR MEDYCZNYCH WYKAZ JEDNOSTEK CHOROBOWYCH  
KALKULATOR ALERGIA ASTMA CUKRZYCA MIGRENA NADCIŚNIENIE NOWOTWORY OSTEOPOROZA
 
ALERGIA
ASTMA
CUKRZYCA
DIETA
GRYPA
JOGA
KALKULATOR
MIGRENA
NADCIŚNIENIE
NAZEWNICTWO MEDYCZNE
NOWOTWORY
OSTEOPOROZA
PROFILAKTYKA
PRZEZIĘBIENIE
PRZYCHODNIA
REUMATYZM
ENCYKLOPEDIA LEKÓW - opisy leków
wpisz szukaną frazę:

OPISY LEKÓW SKŁADNIKI LEKÓW LEKI ZWIĄZANE ZE SCHORZENIAMIlinki sponsorowane, reklamy

Spis alfabetyczny
A B C D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ż

DIIODOTHYROSINUM
Substancje czynne leku:Diiodothyrosine

Forma leku:tabletki 50 mg.

Inne leki związane ze schorzeniamiBasedowa choroba - patrz też Tarczycy choroby Tarczycy choroby

Zawartość substancja czynna - diiodothyrosine.
Sposób działaniaDijodotyrosina jest aminokwasem hamującym pośrednio przez przysadkę mózgową czynność tarczycy. Dzięki zmniejszeniu czynności tarczycy zmniejsza się tempo przemiany materii, zbyt szybka akcja serca ulega zwolnieniu, ustaje nerwowe pobudzenie i inne objawy związane z nadczynnością tarczycy.

Zastosowanie Choroba Basedowa, wyrażająca się wytrzeszczem oczu na tle nadczynności tarczycy. Przygotowanie do operacji na gruczole tarczycy.

Ostrzeżenie Leku nie wolno podawać w alergii na jod oraz poważnej niewydolności serca.

DawkowanieDawkę ustala lekarz dostosowując ją do potrzeb pacjenta.

Ciąża i karmienieOgraniczone doświadczenia ze stosowaniem leku w okresie ciąży, należy zatem zasięgnąć opinii lekarza w razie zamiaru stosowania Dijodotyrosiny podczas ciąży. Nie wiadomo czy lek przenika do mleka matki, należy zatem zasięgnąć opinii lekarza w razie zamiaru stosowania leku w okresie karmienia dziecka piersią.

Opakowaniatabletki 50 mg a 20 szt.linki sponsorowane, reklamy


drugs and supplements

WYKOP GOOGLE BLIPNIJ STUMBLEUPON WYSLIJ
kontakt  
produkty dla seniorów cellulit preparaty na naczynka krwionośne dziąsła przeciw zmarszczkom przeciw zmarszczkom produkty dla sportowców produkty dla sportowców bóle stawów problemy z dziąsłami bóle stawów piękna cera przeciw zmarszczkom piękna cera łagodzenie zmarszczek ładna cera cera produkty na włosy ładne włosy ładne włosy ładna cera kolagen na stawy problemy z dziąsłami piękne paznokcie preparaty na naczynka krwionośne ranking kolagen preparaty na naczynka krwionośne produkty na paznokcie ładne włosy redukcja zmarszczek przeciw zmarszczkom produkty dla seniorów dziąsła przeciw zmarszczkom wzmocnienie bioder ładne włosy problemy z dziąsłami kolagen na dekolt problemy z dziąsłami wzmocnienie bioder menopauza przeciw zmarszczkom piękna cera kolagen na dekolt
produkty na piersi bóle stawów kolagen dla seniorów redukcja zmarszczek kolagen na stawy cera preparaty na ładne ciało paradontoza piękna cera cera kolagen dla seniorów ładna cera produkty na paradontozę produkty dla seniorów paradontoza produkty na paznokcie cera kolagen na piersi kolagen produkty na odporność jędrne piersi produkty na włosy produkty na włosy dziąsła produkty na dziąsła produkty na paznokcie produkty na paznokcie kolagen dla seniorów cera jędrne piersi preparaty na naczynka krwionośne wzmocnienie bioder kolagen na dekolt produkty na włosy produkty na piersi wartościowy kolagen produkty na paznokcie piękna cera produkty na piersi kolagen na dekolt przeciw zmarszczkom przeciw zmarszczkom problem z cellulitem młody wygląd
design by anauk group ® © 2000 & 2019