anauk.net MEDYCYNA  
... bo życie jest piękne  
anauk group
ENCYKLOPEDIA LEKÓW ENCYKLOPEDIA ZDROWIA KLASYFIKACJA PROCEDUR MEDYCZNYCH WYKAZ JEDNOSTEK CHOROBOWYCH  
KALKULATOR ALERGIA ASTMA CUKRZYCA MIGRENA NADCIŚNIENIE NOWOTWORY OSTEOPOROZA
 
ALERGIA
ASTMA
CUKRZYCA
DIETA
GRYPA
JOGA
KALKULATOR
MIGRENA
NADCIŚNIENIE
NAZEWNICTWO MEDYCZNE
NOWOTWORY
OSTEOPOROZA
PROFILAKTYKA
PRZEZIĘBIENIE
PRZYCHODNIA
REUMATYZM
ENCYKLOPEDIA LEKÓW - opisy leków
wpisz szukaną frazę:

OPISY LEKÓW SKŁADNIKI LEKÓW LEKI ZWIĄZANE ZE SCHORZENIAMIlinki sponsorowane, reklamy

Spis alfabetyczny
A B C D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ż

DONALGIN
Substancje czynne leku:Niflumic acid

Forma leku:kapsułki 250 mg.

Inne leki związane ze schorzeniamiKamienie nerkowe

Zawartość substancja czynna - niflumic acid.
Sposób działaniaDonalgin jest pochodną kwasu nikotynowego o działaniu przeciwzapalnym i przeciwbólowym. Preparat należy do starszej generacji leków.

Zastosowanie Gościec przewlekły i zwyrodniający. Ostre napady dny. Nerwobóle. Kamica moczowodowa. Ostre i podostre stany zapalne zębów. Zapalenie żył.

Ostrzeżenie Leku nie wolno podawać w chorobie wrzodowej żołądka i dwunastnicy, alergii na lek, owrzodzeniu jelit.
Leku nie stosuje się dzieciom.
Preparatu nie wolno podawać w uczuleniu na lek. Oczekiwany skutek leczenia może ulec zmianie, jeśli Donalgin podaje się jednocześnie z innymi lekami. Zamiar stosowania innych leków łącznie z Donalginem należy omówić z lekarzem.

Działania niepożądaneBrak danych statystycznych na temat działań ubocznych, wiadomo jednak, że lek może spowodować uaktywnienie choroby wrzodowej oraz krwawienia z przewodu pokarmowego, mdłości, biegunkę oraz bóle żołądka.

DawkowanieDawkę ustala lekarz. Zazwyczaj stosuje się 1-2 kapsułek 2 razy dziennie w czasie lub po posiłkach.

Ciąża i karmienieOgraniczone doświadczenia ze stosowaniem leku w okresie ciąży, należy zatem zasięgnąć opinii lekarza w razie zamiaru stosowania Donalginu podczas ciąży.
Ograniczone doświadczenia ze stosowaniem leku w okresie karmienia piersią, należy zatem zasięgnąć opinii lekarza w razie zamiaru stosowania preparatu podczas karmienia dziecka piersią.

Opakowaniakapsułki 250 mg a 30 szt.linki sponsorowane, reklamy


drugs and supplements

WYKOP GOOGLE BLIPNIJ STUMBLEUPON WYSLIJ
kontakt  
produkty na paradontozę piękne paznokcie kolagen na cerę jędrna skóra redukcja zmarszczek sport dla aktywnych zmarszczki bóle stawów produkty na paznokcie piękne ciało piękne paznokcie kolagen na dekolt powiększanie piersi produkty na paznokcie zmarszczki kolagen menopauza kolagen na piersi wzmocnienie dziąseł i zębów preparaty na ładne ciało kolagen dla seniorów najlepszy kolagen problem z cellulitem produkty na włosy ładne włosy problem z cellulitem piękne paznokcie bóle stawów piękna cera kolagen dla seniorów produkty na piersi problem z cellulitem wzmocnienie bioder przeciw zmarszczkom produkty dla sportowców problem z cellulitem dziąsła preparaty na ładne ciało kolagen na piersi kolagen cera najlepszy kolagen zmarszczki preparaty na ładne ciało
cellulit produkty dla sportowców piękne paznokcie menopauza kolagen na cerę produkty dla sportowców ładna cera powiększanie piersi produkty na odporność kolagen ładne włosy kolagen na cerę produkty na piersi wzmocnienie dziąseł i zębów kolagen na stawy bóle stawów ładne włosy kolagen dla seniorów kolagen na piersi kolagen na cerę ładna cera kolagen na stawy dziąsła menopauza kolagen na cerę wartościowy kolagen łagodzenie zmarszczek preparaty na naczynka krwionośne jędrna skóra powiększanie piersi menopauza preparaty na naczynka krwionośne zmarszczki produkty na paznokcie kolagen na dekolt powiększanie piersi produkty na piersi produkty dla seniorów jędrne piersi kolagen na dekolt cellulit wartościowy kolagen produkty na dziąsła cera
design by anauk group ® © 2000 & 2018