anauk.net MEDYCYNA  
... bo życie jest piękne  
anauk group
ENCYKLOPEDIA LEKÓW ENCYKLOPEDIA ZDROWIA KLASYFIKACJA PROCEDUR MEDYCZNYCH WYKAZ JEDNOSTEK CHOROBOWYCH  
KALKULATOR ALERGIA ASTMA CUKRZYCA MIGRENA NADCIŚNIENIE NOWOTWORY OSTEOPOROZA
 
ALERGIA
ASTMA
CUKRZYCA
DIETA
GRYPA
JOGA
KALKULATOR
MIGRENA
NADCIŚNIENIE
NAZEWNICTWO MEDYCZNE
NOWOTWORY
OSTEOPOROZA
PROFILAKTYKA
PRZEZIĘBIENIE
PRZYCHODNIA
REUMATYZM
ENCYKLOPEDIA LEKÓW - opisy leków
wpisz szukaną frazę:

OPISY LEKÓW SKŁADNIKI LEKÓW LEKI ZWIĄZANE ZE SCHORZENIAMIlinki sponsorowane, reklamy

Spis alfabetyczny
A B C D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ż

FLORINEF C.GRADEODIN
Substancje czynne leku:Fludrocortisone acetate

Forma leku:krople do oczu (zawiesina)

Inne leki związane ze schorzeniamiSpojówek zapalenie

Zawartośćsubstancja czynna - fludrocortisone acetate
Sposób działaniaFlorinef jest preparatem kortyzonowym, który przeciwdziała stanom zapalnym oraz alergiom.

Zastosowanie Florinef stosuje się w alergicznym zapaleniu spojówek, w ostrym uczuleniowym zapaleniu rogówki, w stanach pourazowych gałki ocznej oraz innych chorobach uczuleniowych oka.

Ostrzeżenie Preparatu nie wolno stosować w infekcjach bakteryjnych, wirusowych, grzybiczych oraz spowodowanych gruźlicą. W razie stosowania preparatu w infekcjach ropnych należy podawać jednocześnie antybiotyki. Pacjenci cierpiący na jaskrę powinni powiadomić o tym lekarza przed rozpoczęciem kuracji Florinefem. Oczekiwany skutek leczenia może ulec zmianie, jeśli Florinef stosuje się jednocześnie z innymi lekami do oczu. Zamiar stosowania innych leków łącznie z Florinefem należy omówić z lekarzem.
Preparat może zabarwiać szkła kontaktowe.

Działania niepożądaneZwiększenie ciśnienia śródgałkowego. Należy kontrolować ciśnienie śródgałkowe w trakcie kuracji.

DawkowanieDawkę ustala lekarz. Opakowanie należy przed użyciem wstrząsnąć. Leku na ogół nie stosuje się dłużej niż przez 2 tygodnie.

PrzechowywanieFlorinef należy przechowywać w temperaturze pokojowej nie przekraczającej 25°C.

TrwałośćOtwarte opakowanie zachowuje ważność przez 1 miesiąc.

Opakowaniakrople do oczu (zawiesina) a 5 mllinki sponsorowane, reklamy


drugs and supplements

WYKOP GOOGLE BLIPNIJ STUMBLEUPON WYSLIJ
kontakt  
menopauza młody wygląd produkty na piersi kolagen na stawy problemy z dziąsłami menopauza cellulit produkty dla seniorów dziąsła paradontoza preparaty na naczynka krwionośne kolagen problem z cellulitem kolagen na dekolt problemy z dziąsłami kolagen dla seniorów sport dla aktywnych łagodzenie zmarszczek produkty na paradontozę preparaty na naczynka krwionośne preparaty na naczynka krwionośne wartościowy kolagen kolagen na cerę produkty na dziąsła piękne paznokcie produkty na paznokcie młody wygląd problemy z dziąsłami produkty na piersi menopauza problemy z dziąsłami jędrne piersi wzmocnienie bioder produkty dla seniorów wartościowy kolagen najlepszy kolagen menopauza ranking kolagen produkty dla seniorów ładna cera kolagen na cerę młody wygląd produkty na paradontozę preparaty na naczynka krwionośne
paradontoza menopauza jędrna skóra piękne paznokcie sport dla aktywnych preparaty na naczynka krwionośne paradontoza młody wygląd kolagen piękne ciało cera produkty dla sportowców preparaty na naczynka krwionośne menopauza kolagen na cerę sport dla aktywnych menopauza najlepszy kolagen łagodzenie zmarszczek piękne paznokcie piękne paznokcie zmarszczki preparaty na naczynka krwionośne paradontoza produkty na paznokcie dziąsła ładna cera młody wygląd wartościowy kolagen piękne ciało produkty na piersi produkty na paznokcie produkty dla sportowców ładna cera wartościowy kolagen ładna cera piękne ciało produkty na paradontozę kolagen na stawy piękna cera problemy z dziąsłami kolagen na stawy produkty na odporność kolagen
design by anauk group ® © 2000 & 2019