anauk.net MEDYCYNA  
... bo życie jest piękne  
anauk group
ENCYKLOPEDIA LEKÓW ENCYKLOPEDIA ZDROWIA KLASYFIKACJA PROCEDUR MEDYCZNYCH WYKAZ JEDNOSTEK CHOROBOWYCH  
KALKULATOR ALERGIA ASTMA CUKRZYCA MIGRENA NADCIŚNIENIE NOWOTWORY OSTEOPOROZA
 
ALERGIA
ASTMA
CUKRZYCA
DIETA
GRYPA
JOGA
KALKULATOR
MIGRENA
NADCIŚNIENIE
NAZEWNICTWO MEDYCZNE
NOWOTWORY
OSTEOPOROZA
PROFILAKTYKA
PRZEZIĘBIENIE
PRZYCHODNIA
REUMATYZM
ENCYKLOPEDIA LEKÓW - opisy leków
wpisz szukaną frazę:

OPISY LEKÓW SKŁADNIKI LEKÓW LEKI ZWIĄZANE ZE SCHORZENIAMIlinki sponsorowane, reklamy

Spis alfabetyczny
A B C D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ż

FUGEREL
Substancje czynne leku:Flutamide

Forma leku:drażetki 250 mg.

Inne leki związane ze schorzeniamiNowotwory Przerost prostaty

Zawartość substancja czynna - flutamide.
Sposób działaniaFugerel nie dopuszcza do wzrostu nowotworu stercza, dzięki hamowaniu wydzielania się męskiego hormonu - testosteronu.

Zastosowanie Fugerel stosuje się we wstępnym leczeniu nowotworu stercza łącznie z innymi lekami. W początkowym leczeniu nowotworu pojawia się zwiększone wydzielanie testosteronu i w wyniku tego zaostrzenie choroby. W wyniku zastosowania Fugerelu można uniknąć nadmiernej produkcji testosteronu i w związku z tym zahamować nasilenie choroby.

Ostrzeżenie W ciągu kuracji należy kontrolować funkcję wątroby. Oczekiwany skutek leczenia może ulec zmianie, jeśli Fugerel stosuje się jednocześnie z innymi lekami. Ewentualne stosowanie innych leków łącznie z preparatem należy omówić z lekarzem.

Działania niepożądane>1/100- Powiększenie piersi oraz wydzielina z gruczołów piersiowych. Mdłości, wymioty i biegunka.
1/1000- Zmniejszony pociąg seksualny. Gromadzenie się wody w ustroju. Zmiany w funkcji wątroby.
<1/1000- Żółtaczka. Zmiany w obrazie krwi. Uczulenie na promienie ultrafioletowe.

DawkowanieDawkę ustala lekarz. Zazwyczaj podaje się 1 tabletkę 3 razy dziennie w ciągu 4 tygodni. Leczenie Fugerelem należy rozpocząć na 4 dni przed zastosowaniem leku zwalczającego nowotwór prostaty - cytostatyku.

Opakowaniatabletki 250 mg a 50 szt,. a 100 szt.linki sponsorowane, reklamy


drugs and supplements

WYKOP GOOGLE BLIPNIJ STUMBLEUPON WYSLIJ
kontakt  
redukcja zmarszczek produkty dla seniorów jędrne piersi jędrne piersi najlepszy kolagen piękna cera cera kolagen dla seniorów wzmocnienie bioder produkty na włosy problem z cellulitem produkty dla sportowców sport dla aktywnych produkty na dziąsła bóle stawów ładne włosy kolagen na dekolt kolagen na stawy ranking kolagen problemy z dziąsłami wzmocnienie bioder produkty na paznokcie wzmocnienie dziąseł i zębów cera kolagen na stawy problem z cellulitem kolagen dla seniorów bóle stawów produkty dla seniorów ranking kolagen produkty dla seniorów ładna cera kolagen na cerę dziąsła kolagen na stawy kolagen na dekolt przeciw zmarszczkom przeciw zmarszczkom preparaty na naczynka krwionośne ładne włosy ładne włosy preparaty na ładne ciało młody wygląd ranking kolagen
ładne włosy wartościowy kolagen ranking kolagen piękna cera piękne paznokcie młody wygląd jędrne piersi zmarszczki produkty na piersi wzmocnienie bioder kolagen na piersi jędrne piersi produkty na odporność młody wygląd produkty na włosy ładne włosy preparaty na ładne ciało menopauza ładne włosy problemy z dziąsłami redukcja zmarszczek kolagen na piersi piękne paznokcie ranking kolagen redukcja zmarszczek cera problemy z dziąsłami produkty na piersi produkty na paradontozę bóle stawów produkty na włosy łagodzenie zmarszczek sport dla aktywnych redukcja zmarszczek piękna cera bóle stawów kolagen na cerę przeciw zmarszczkom produkty na dziąsła cera powiększanie piersi wzmocnienie bioder cellulit produkty na piersi
design by anauk group ® © 2000 & 2019