anauk.net MEDYCYNA  
... bo życie jest piękne  
anauk group
ENCYKLOPEDIA LEKÓW ENCYKLOPEDIA ZDROWIA KLASYFIKACJA PROCEDUR MEDYCZNYCH WYKAZ JEDNOSTEK CHOROBOWYCH  
KALKULATOR ALERGIA ASTMA CUKRZYCA MIGRENA NADCIŚNIENIE NOWOTWORY OSTEOPOROZA
 
ALERGIA
ASTMA
CUKRZYCA
DIETA
GRYPA
JOGA
KALKULATOR
MIGRENA
NADCIŚNIENIE
NAZEWNICTWO MEDYCZNE
NOWOTWORY
OSTEOPOROZA
PROFILAKTYKA
PRZEZIĘBIENIE
PRZYCHODNIA
REUMATYZM
ENCYKLOPEDIA LEKÓW - opisy leków
wpisz szukaną frazę:

OPISY LEKÓW SKŁADNIKI LEKÓW LEKI ZWIĄZANE ZE SCHORZENIAMIlinki sponsorowane, reklamy

Spis alfabetyczny
A B C D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ż

GUTTAE STOMACHICAE T
Inne spotykane nazwy leku:Mentha piperita
Li?? mi?ty
Substancje czynne leku:Allobarbital
Aminofenazon
Kozłek lekarski (waleriana)
Mięta pieprzowa
Piołun
Tataraku kłącze

Forma leku:krople

Inne leki związane ze schorzeniamiNieżyt przewodu pokarmowego

Zawartośćsubstancje czynne - nalewka z kozłka lekarskiego, nalewka z mięty pieprzowej, nalewka gorzka, nalewka z dziurawca, aminofenazon, allobarbital; nalewka z kozłka lekarskiego, nalewka z mięty pieprzowej, nalewka gorzka, nalewka z dziurawca (T).
Sposób działaniaKrople gorzkie pobudzają czynności wydzielnicze żołądka i wątroby. Ułatwiają trawienie i przyswajanie pokarmów. Działają rozkurczowo i przeciwbólowo, a także przeciwwzdęciowo i przeciwbakteryjnie. Krople zalecane są w niestrawności i wzdęciach, w stanach skurczowych i bólach na tle nerwicowym, w kolce żołądkowej i wątrobowej.

OstrzeżenieKropli nie należy podawać w uczuleniu na którykolwiek ze składników. GUTTAE STOMACHICAE bez literki T zawierają aminofenazon. Aminofenazon może wywołać uszkodzenia szpiku kości, zmniejszenie produkcji niektórych ciałek krwi - granulocytów, szczególnie u osób uczulonych.

DawkowanieDorośli - 15-30 kropli w kieliszku wody 3-6 razy dziennie na pół godziny przed jedzeniem.

Ciąża i karmienieIstnieje prawdopodobieństwo, że preparat oddziałuje na płód. Nie wolno zażywać leku w okresie ciąży.
Preparat przenika do mleka matki, lecz oddziaływanie na karmione dziecko jest mało prawdopodobne. Zamiar stosowania leku podczas karmienia piersią należy jednak omówić z lekarzem.

Opakowaniakrople a 25 g, a 35 g, a 100 g.linki sponsorowane, reklamy


drugs and supplements

WYKOP GOOGLE BLIPNIJ STUMBLEUPON WYSLIJ
kontakt  
wzmocnienie dziąseł i zębów menopauza cera paradontoza powiększanie piersi najlepszy kolagen redukcja zmarszczek wzmocnienie bioder produkty na piersi problem z cellulitem łagodzenie zmarszczek kolagen na piersi dziąsła ranking kolagen ładne włosy produkty na włosy łagodzenie zmarszczek jędrne piersi kolagen kolagen na piersi preparaty na ładne ciało łagodzenie zmarszczek ładna cera menopauza produkty na paznokcie kolagen na cerę piękne ciało redukcja zmarszczek kolagen jędrna skóra zmarszczki młody wygląd kolagen na piersi produkty dla sportowców kolagen ranking kolagen powiększanie piersi wzmocnienie dziąseł i zębów kolagen na cerę menopauza wartościowy kolagen kolagen na stawy dziąsła łagodzenie zmarszczek
wartościowy kolagen kolagen dla seniorów zmarszczki paradontoza zmarszczki łagodzenie zmarszczek młody wygląd produkty na włosy kolagen na piersi wartościowy kolagen przeciw zmarszczkom młody wygląd młody wygląd wzmocnienie bioder cera problem z cellulitem dziąsła jędrna skóra bóle stawów wartościowy kolagen produkty na piersi piękna cera cera ładne włosy produkty na paznokcie wzmocnienie dziąseł i zębów powiększanie piersi kolagen na dekolt ładna cera ładna cera jędrne piersi preparaty na naczynka krwionośne produkty dla sportowców wzmocnienie dziąseł i zębów produkty na paradontozę sport dla aktywnych produkty na włosy produkty na włosy łagodzenie zmarszczek przeciw zmarszczkom jędrne piersi przeciw zmarszczkom paradontoza produkty dla sportowców
design by anauk group ® © 2000 & 2019